Duyuru Jackpot belirsizliği

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve -=Jerıko=- tarafından 4 Aralık 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Selamlar, bildiğiniz üzere Jackpot arena yarışması 5 aydır çıkmıyor ve çıkacakmı bilinmiyor.
    burada olan FM arkadaşlar sıradan cevap ile bizleri geçiştiriyorlar. Ama bunun DarkOrbit oyuncularına zarar verdiğini anlıyamamışlar emin olabilirsiniz Jackpot oyuncu sayısı git gide düşüyor. Sizlerden ricamız bu konuya FM arkadaşların cevap vermemesi olacaktır! çünkü artık Jackpot devam edecek veya etmiyecek herhangi bir haber verilmiyor bu normal birşey değil Alman forumlarına Fransa forumlarına ve bir çok yabancı forumlara baktığımız zaman Jackpot üzerinde oyunculardan çok Adminler konu açıyor ve görüşleri alıyor biz Türk oyunculardan ise görüş alınmıyor üstelik Konu açılınca otomatik cevap verilip konuyu kilitliyorlar. Ben yıllarımı darkorbite verdim ve bir Jackpot kazananı olarak bu yarışma hakkında bilgi istemem en dogal hakkım.

ECEL*tm bunu beğendi.
  2. Aynen katılıyorum arkadaşa jackpot gelecek mi gelmiyecek mi derken aylar geciyor ve biz oyundan ciddi bir şekilde soğuduk jackpot gelmeyesekse eğer bilelim de oyunu bırakalım boşuna vaktimizi harcamayalım.:(

3. -UZMAN-

-UZMAN- User

Merhaba,

Sizi haklarınızdan mahrum bırakmıyoruz. Daha öncede JPA ile ilgili konular açıldı ne zaman gibi sorular soruldu hatta EN formundan aldıkları bilgilerle bize geldiler. Bakın biz bilgi istiyoruz bize gelmiyorsa size de bilgi vermememiz doğal bir şey. Biz öğrenelim ki şunlar şu şekilde olacak diye belirtelim. EN forumundaki adminler bu işin has kişileri olduğu için oyunculara net cevaplar verebiliyorlar. Bizler ise onlardan bize yanıt gelmediği sürece sizlere de bilgi veremiyoruz. JPA ile ilgili sorularınızı yönelttik. Bizlere bilgi geldiğinde sizlere de duyuracağız.

İyi Forumlar.

4. Konuyu kilitlemeyiniz oyuncuların görüşlerini alalım yetkililer içinde iyi olur.

michael.corleone[т¢] bunu beğendi.
  5. Bence de artık jackpotun başlaması lazım ama eski sistemdeki gibi değil değişikliklerin olması lazım mesela jackpota girmek isteyen gemilerin belirli bir seviyenin üstünde olması gerekir böylelikle çok oyuncu katılmamış olur ve turnuva esnasındaki hatalar minimize edilir.

6. Katılıyorum ;)

7. Büyük ihtimal paradan kâr etmeye çalışıyorlardır. Sadece jacpot olarak bakmamak gerek oyun genel anlamda paraya dönüştü ve oyuncuyu düşünmek gün geçtikçe azalıyor.

Adaletsizlik - Low vakası
    Kandırmaca - Kutu katliamı
    ********* - x3 vakası (Bura kapalı kalsın)

HaFİFteN-ArıZaLı ve WolfWar bunu beğendi.
  8. Jackpot darkorbitin oyuncu kıtlesını cogaltıyodu fakat 5 6 aydır Jackpot olmaması oyuncuların oyunu bırakma veya oyundan sogumu ıcgudusune kapıldıklarını goruyoruz egerkı Jackpot 4 5 ay daha cıkmasa emın olun darkorbit oynuyanların sayısı yarı yarıya dusecek

-=Jerıko=- bunu beğendi.
  9. Bu muamma konuda ben de arkadaşlara katılıyorum. Jackpot Arenası, oyunun özellikle yeni oyuncuları Darkorbit'e çekmeye yönelik en önemli basamağı olmakla beraber, gelişen ve çeşitlendirilen kullanım araçlarıyla birlikte üst düzey oyuncuların kendilerini test edebilip, başarılı olursa ödüllendirildiği ayrı bir kulvar. Uzun süredir bu mücadele ortamının olmaması zaten oyuncu sayısı gitgide düşen bu oyunda kaliteli oyuncuların da soğumasına, farklı oyunlara kaymasına sebep oluyor. Günümüzde oyun sektörünün geldiği nokta ortada, alternatif çok. :) Darkorbit elindeki en büyük koz olan Jackpot'u geri getirmemeye yeminliyse(yapılan düzenleme süreci bunu gösteriyor) bu zamanlarını dahi mumla arayacaktır.

10. İstiklal

İstiklal User

Merhaba

Bu bölüme açılan konular , sorunların giderilmesi durumunda kilitlenir.

Konunun açık kalmasını istediğinizden , Konuyu Konuşmacı Köşesine taşıyorum

Konu tartışma uzar yada Kurallara aykırı bir durum içerisine düşerse , Kilitlenecektir.

Lütfen Yorum yazarken , Mümkün Mertebe Üslubumuzu koruyalım

Neden Jackpot olmuyor soruna gelince ;

Yapılan Son Jackpot ' a yaşananları herkes biliyor. Bu nedenle yeni güvenlik tabanı tamamlamadan , Jackpot yapılacağını sanmıyorum

İyi Forumlar

11. BigPoint bu guvenlik acıgını kapatıp jackpotu acamıyorlarsa yazılım muhendisi bir cok arkadasım var onlar bile yapar zor degil'dir heralde.

12. İstiklal

İstiklal User

Merhaba

Evet güvenlik çok kolay bir şey

O Yüzden , Yüzlerce Mühendise sahip olmasına karşın , Apple bile hacklenebiliyor

Arkadaşlarınızın bu güvenlik açıklarını gidereceğine eminim , Hemen başvursunlar

İyi Forumlar

Son düzenlenen: 6 Aralık 2015
  13. Tamam söylerim mod.

Edit: Gideceğine derken? Gidereceğine olmasın o?

Son düzenlenen: 4 Aralık 2015
  14. aslında oyununda amacı bu değil mi? jackpot ' a girmek orada güzel başarı göstermek ve hatta kazanabilmek ama 5 ay cıkmaması ve onun hakkında sadece oyuncuların konuşması biraz A normal.. bilemiyorum artık DO ekibi.?? @İstiklal

15. xxxxx38

xxxxx38 User

aynen oyunun amacı artık jackpot olmus herkez derece yapmak istiyor kimiside kazanmak istiyor ki herkesin istediğide kazanmak İSTİKLAL admin neden boyle oldu yani darkorbit herşeyin üstesinden en geç 2 ay sonra gelmiştir jackpot neden 5 aydır çıkarılmıyor bu darkorbit için çok ufak bir sorun herkez biliyor bunu darkorbitin jackpot sorununu en fazla 1 bilemediniz 2 ay içerisinde halletmesi gerekiyordu hiç bir bilgi gelmedimi sizlere çok yenilik çıkarıyorlar orası güzel acaba bu yeniliklerlemi urastıkları için jackpot'u çıkarmıyorlar ? istiklal ?

16. bizim bu oyundakı en buyuk amacımız jacpot arenadır ben bu oyunu oynuyorsam emın olun bu sebebden yoksa kesınlıkle oynamam darkorbitin böyle bir hata yapması cok sacma bole sudan sebebler yuzunden 5 aydır gıremıyoruz jacpota darkorbıtın yaptıgı bır hatayı en fazla 1-2 aydır ama 5 aydır gıremıyoruz bu oyune bu hatanın en kısa surede duzeltılmesını ıstıyoruz suan tum oyuncuların sızden ıstedıgı bu sızden rıcam bu hatayı hemen halletmenız eger jacpot kaldırılacaksa bunu bıze ıletmenızı ısterız cunku jacpot yoksa bizde yokuz

Son düzenlenen: 5 Aralık 2015
  17. Merhabalar;

Jackpot kaldırılsaydı bunun duyurusu çok önce yapılırdı.Farklı çalışmalar olabilir bu yüzden biraz sabırlı olup beklemekte fayda var.

İyi forumlar.

18. İstiklal

İstiklal User

Merhabalar

Herkes bana patlamış.

Şunu açıkça belirteyim , Ben Forumdan sorumluyum , Jackpot Arena Sorumlusu değilim. Bize ne bilgi geliyorsa size bu bilgileri aynen aktarıyoruz.

Bize gelmeyen bir bilgi yokken ben size ne diyeyim ? Kafamdan atıp , Bekle Kardeşim Ocakta gelecek mi diyeyim ?

Kimseden bir şey sakladığımız yok , Siz ister inanın , İster inanmayın biz görevimizi hakkı ile yapıyoruz , yapmaya çalışıyoruz.

S : Jackpot Niye Gelmiyor

C : Bilmiyorum ?

S : Oyunun Amacı bu değil mi ?

C : Sizi bilmem ama ben bir oyunu bellirli bir amaç doğrultusunda oynamam. Jackpot gelince Yeteneğimi , Şansımı denerim o ayrı.
    Hadi diyelim , dediğiniz gibi olsun Güvenlik Kurulmadan Jackpot ' u getirsinler. Adam hile açsın , Kazansın , Hile yolu ile Alsın 10.000 Euro ' yu gitsin. Emeği ile oynayan kazanamazsın.

Bundan sonra ne olacak peki ? Tartışma mı ? Savaş mı ? Adalete gerek yok , Jackpot gelsin diyorsanız ayrı tabi.

Oyun alt yapısı konusunda bazı geliştirmeler yapılıyor. Ancak Jackpot konusunda elimize ulaşan bir BİLGİ YOK

İyi Forumlar

19. Tek temennimiz Jackpot'un bir an önce çıkması.

ÐΛЯKη£S bunu beğendi.
  20. Jackpot interceptor yüzünden kapatılmadı mı bu adam BUG kullanmadı mı G.İ.Ş. kurallarında BUG kullanmak yasak değil mi ve LoW kapısından olduğu gibi ban ile ceza alması gerek miyor mu peki bu adam neden hiç bir ceza almadı diye sorarlar adama :)
    Varsa el altından bir şeyler bilelim ona göre oynıyalım :)
    Bu arada PARS admin mi neyse çok tehlikeli işler yapıyor sonu EVREN gibi olucak :)

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.