JAN_DARK Kimdir?

Konusu 'Kim kimdir? Oyuncu' forumundadır ve tpkverduş tarafından 11 Ekim 2017 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. tpkverduş

tpkverduş User

Kayıttan beri gün sayısı3.296
    Oyunda tr1 hariç server yokken oyuna başlamıştım. Şuan tr6 serverında oynamaktayım ankarada ikamet ediyorum 3. üniversitemi okuyorum ilk beyaz mermiyle balkabağı kutularıyla tanışmıştım .::ZORBEY::. isimli oyuncu o dönemler idolümüzdü bigboy garibanların vazgeçilmeziydi ihaleler zengin işi klanların meskeniydi 4 irisliler full sayılırdı 9. iris bir etkinlikte dağıtılmıştı taaa eskilerden düşünün apiste neydi haftalık olarak dururdu :D sarı goliathlar vardı cd ile satılırdı sonra kırmızısı geldi. tr1de hep ezik kaldım sonra tr2 ilk açıldığı gün girdim 159. sıradaydım XENA tek klandı :D yargıç vardı sürekli bosslon keserdi efeler vrudaydı tr1 ve tr2 de sonra bıraktım 2 3 sene tr1e bir arkadaşım başlattı argeler gelmiş oyun 3 boyutlu olmuştu kalın sıkmak süperdi korsan kutuları çıktı herkes elindeki uridiumu yatırdı alfadan çıkan 3 yeşil anahtardan ilkine venom çıkmıştı :D çok sevinmiştim daha sonra hesabımı çaldılar eposta değiştirme isteği bile gelmeden support yardımcı olmadı bende geri bıraktım oyunu sonra iskde başladım 4 ay oynadım fulle yakındı hesabım sıralamadaydı gmaili silince hesapta çöp oldu yine alamadım sinirden hesabı başkasına verdim oda girip herşeyi satmıştı :D şuan tr6dayım ve oyun yine çok değişmiş fullenmek neredeyse imkansız olmuş çeşitlilik artmış tek atıyorlar kafanı kaldırır kaldırmaz eskiden bigboyla bile kaçardık şimdi full dediğim hesapla bile mümkün olmuyor eski tr1i özledim zorbey ve tüm vrunun harita harita dolaşmasını.

Cillos™ bunu beğendi.
  2. KANUN

KANUN Guest

Tekrar dan hoş geldiniz iyi hoş sohbet dolu oyunlar dilerim. Başkentli :)

DRONES bunu beğendi.
  3. DRONES

DRONES User

teşekkür ederim

4. KANUN

KANUN Guest

Rica ederim :)

5. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Foruma hoşgeldin ve keyifli forumlar dilerim. :D

tpkverduş ve DRONES bunu beğendi.