jeneratörlere koyduğumuz hammaddeler ve zaman

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve donmzg30 tarafından 14 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

hammadde güncellemelerinde geçen süre sadece oyunda olduğumuz zaman dolsun

Anketin kapanma tarihi 4 Nisan 2014.
  1. evet. kesinlikle katılıyorum

oy sayısı 5
    71,4%
  2. hayır. aynen devam

oy sayısı 2
    28,6%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. donmzg30

donmzg30 User

Arkadaşlar biliyorsunuz jeneratörleri güçlendirdiğimiz hammaddelerin süresi oyunda olmasak da doluyor. Benim fikrim tıpkı dp, şp, tp, kalkan, hasar vs. desteklerinde olduğu gibi bu sürenin sadece oyunda olduğumuzda dolması. Bu sürenin oyunda olmadığımız zamanda bile dolması mantıksız geliyor bana.

*bjk*70 bunu beğendi.
  2. banada

*bjk*70 bunu beğendi.
  3. haklısın biraz mantıksız ama sadece oyunda olduğumuz süre boyunca süresi azalıcaksa ya verdiği destek düşer yada 1 maddenin verdiği süre 10 yerine mesela 1 dk olur yoksa bi gün seprom atar beslersin kalkanı bidaha 1 haftaya bitmez o haklısık ama böyle daha iyi bence

*bjk*70 bunu beğendi.
  4. *bjk*70

*bjk*70 User

evet mantıksız biraz

:)

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 14 Şubat 2014
  5. evet mantıksız ama ağırrefleks in dediği olacaksa hiç olmasın daha iyi

6. KARANLIK

KARANLIK User

Bence bu durum gayet normal.Skylabın amacı azalmış olur.Ben 4000 seprom beslemesi yaptığımda oldukça uzun süre yetiyor.

erdem_korkmaz70 bunu beğendi.
  7. donmzg30

donmzg30 User

karanlık modum. gerçekten mantıksız gemi çalışmıyor çünkü. çalıştırmadığım şeyin kullanım süresi nasıl azalır. desteklerde de yapın o zaman aynısını. ne farkı var ki. veya lazerlere roketlere de seprom basıyorum onda azalmıyor neden çünkü lazer kullanmıyorum kullanırsam azalıyor. gayet mantıklı bu. skylab'ın amacıyla hiç alakası yok bunun. altı üstü kaç seprom kaç pro yolluyoriz ki günde. gereksiz yere ve hiçbir mantığı olmadan yoruyor insanı. 4000 seprom da az değil lazere koyarım onu ben. saygılar

8. lazerlerle jeneratörleri nasıl karşılaştırıyosunki bi kere jeneratörler saldırı amaçlı bişey değil bu tüzden birbiriyle karşılaştıramazsın bu hali iyi bence değişiklik kötü olur

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.