Bug / Oyun hatasi JOB-100 cephanesi vuruş bugu

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve _ÜRKüTüCü_MeLeK_TR] tarafından 11 Temmuz 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Merhaba; Birazdan atacağım resimleri gemide 36 adet prometheus lazer, droitlerde 10 adet spartan tasarımı, droitler 16 seviye geliştirmeli kendi seviyeleri ise 6.seviye ve promerium besli, %20 hasar desteği var iken çektim. Dün job-100 lazeri ile aynı besleme ve desteklerle 70k civarı bir hasar çıkartırken bugün job-100 lazeri sab'tan bile az vuruyor. Resimleri atıyorum;

1-Sab-50 cephanesi ile sıkarken

2-Job-100 ile sıkarken

Bu sorunu yaşayan başka arkadaşlarım da var. Hesaptan çıkış giriş yaptım, çerezleri sildim, tarayıcı değiştirdim düzelmedi. Supporta da yazdım gerekli merciilere bildirilmesi için bu konuyu açtım.

2. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Durum ile ilgili deneme yaparak, size geri bildirimde bulunacağım. Lütfen bunun için sunucunuzu belirtebilir misiniz?

İyi forumlar.

3. Tr4-6 sunucusunda oynuyorum, klanımdan birkaç kişi daha bu sorunu yaşıyor.

4. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Durum ile ilgili yaptığım denemelerde bende aynı durumu gözlemledim. Gerekli raporlamalar yapılacaktır. Geri bildiriminiz için teşekkür ederim.

İyi forumlar.

5. Rica ederim. İyi günler dilerim. Konu kilitlenebilir.

6. .Kuasar.

.Kuasar. Guest

Merhaba,

Rica ederiz. Konu isteğiniz üzere kilitlenmiştir.

İyi oyunlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.