Duyuru Kaç Kuruş Bir Hammerclaw ?

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve D-O-D-G-E-V-İ-P-E-R tarafından 18 Ağustos 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Bu geminin özelliklerini bir atın bakayım. Belki Aegisden buna terfi edebilirim.

Son düzenlenen: 20 Ağustos 2018
  2. HYDRA

HYDRA User

sen bırakmadın mı hala oyunu xd yıllardır bırakıyon

3. Kuasar

Kuasar Guest

Merhaba,

Hammerclav ve diğer yeni gemiler hakkında detaylı bilgi için buraya bakınız.

İyi forumlar.

4. Canım sıkıldı ne yapayım bir bakayım dedim. Benim tercihim.

5. HYDRA

HYDRA User

tabi ki senin tercihin hammerclaw iyi gemi öneririm kullanmadım ama güçlü o kesin

6. Valla hızı biraz daha yüksek olsa güzel olabilir. Cyborgü yakalasın sorun olmaz.

7. HYDRA

HYDRA User

hammerclaw 'ın yanılmıyorsam beslemesiz 450 oluyor hızı cyborgun 460 pek fark yok aslında

8. Hammeri alsam aslında pek kesebilen olmaz ağır hasar takılacağım orası kesin.

Ancak gemiyi yeniden yapmak bana baya bir masraflı olacak gibi.

9. Hammerclaw sahibi birisi olarak açıklayayım seçim sana kalmış .

Hammerclaw

Dp tamiri : 6 saniye 25.000 x 6 = 150.000 DP. Soğuma Süresi : 2:20 / %50 destek ile 1:10 saniye .

Kalkan Tamiri : 4 saniye 40.000 x 4 = 160.000 Kalkan. Soğuma süresi : 1:00 / %50 destek ile 30 saniye .

Tamir birimi : 10 saniye 17.500 x 10 = 175.000 Dp. Soğuma süresi : 2:40 / %50 destek ile 1:20 saniye .

Pasif Bonusu : % 25 Dp desteği. ( Hercules veya spartan ile citadel gibi o yönden çok iyi )

Max. Hız : 540 yani Goliath ile aynı.

Aegis Elit

Dp Tamiri : 6 saniye 20.000 x 6 = 120.000 DP.
    Soğuma süresi : 1:30 / %50 destek ile 75 saniye .

Tamir birimi : 4 saniye 15.000 x 4 = 60.000 Kalkan.
    Soğuma süresi : 30 saniye / %50 destek ile 15 saniye.

Tamir birimi : 15 saniye 20.000 x 15 = 300.000 DP.
    Soğuma süresi : 2:00 / % 50 destek ile 1:00 saniye.

Pasif Bonusu : % 5 Hasar desteği. ( %5 Kalkan desteği ekleneceği söyleniyor )

Max. Hız : 540

Seçimini yap bence Hammerclaw ;)

Son düzenlenen: 19 Ağustos 2018
    Spinaci ve JUPlTER bunu beğendi.

10. Hasar konusunda Hammer daha etkili burgu + sab ile Aegis etkisiz bırakılabilir yani tamamen ayna taktiğim ile patates olur.

Hammer daha avantajlı gibi.

11. Spinaci

Spinaci User

ya şu hammerin hp verme azlığı sıkıntı bence pve oynayanlar için çöp olmuş gemi :) süreler de 450 oil emeğine göre çok fazla. x1 le süre desteği olmadan kesme hayallerim başka zamana :/

12. Zamanında bas bas bağırdık burada Aegis tasarımı yapın Aegis ile aynı değerlere sahip olsun DP ve lazer gibi yetenek bonusları fazla olsun dedik dinlemediler çok saçma bir destek sınıfı gemi geldi oyuna.

Aegis seri can basabiliyor anca Hammerin hasarı biraz daha fazla yani buda iyi bir savunma ile Aegisi etkisiz hale getirebilir ancak DP'si çok az.

13. yaa sana şöyle söyleyeyim hammerclaw 1 m den fazla canı oluyor %25 pasif bonus,%20 çift DP desteği,%15 spartan DP özelliği,32 LF-4 Hiperplazmoit / %16 HP desteği. Yani % 76 DP özelliği alıyor savaş makinesi haline dönüşüyor bide uber destek var onu çıkartmak için uberde kasılmak zorundasın o yüzden onu saymadım birde kalp uçuş düzeni var ama savaşta kalp kullanılmayacağı için onuda yazmadım :D Aegis, Hammerclawun yanında Goliath ile Phoenix gibi kalıyor :)

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.