Kaç saatte biter ki bi bakın

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve тнєℓαѕтѕαмuяαι tarafından 23 Mart 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Arkadaşlar geçen gün epsilonu açtım ve acemilik olmaması adına 1-2video izledim sanırım biraz zahmetli bir kapı sizce x1 beslemesiz 5k vuran 225k kalkanı olan (ki 600de yaparım o sorun değil) gemimle kaç saatte biter bu kapı vip+ kami3 de var. Bi de spectrumla mı venomla mı giriyim onu da yazarsanız sevinirim :)

2. Merhaba ;

Epsilon kapısında grup kapısı yaratıkları gelmektedir. Beslemesiz x1 ile 5k vuran bir gemi bence gayet güçlü bir gemidir. Zorlandığınız zamanlar x2-x3 kullanabilirsiniz, Kamikaze modülünüz var ise gayet başarılı bir şekilde kapıyı bitirebilirsiniz.

Venom tasarımı ile girmeniz yararınıza olacaktır.

Keyifli Forumlar.

3. takemyhard

takemyhard User

bu donanımla çok rahat yaparsın kapıyı...ilk seferinde 2-2.5 saat sürer ama ikncisinde alışacağın için 1,5 saatte çıkarsın kapıdan...hatta son bölümlere sepron veya destekle girersen dahada rahat bitirirsin...

4. Nefes

Nefes User

Merhaba

Kamikaze 3 ve vipiniz var ise artık çok kolay çünki geminizi durdurarak tamir etme olayı artık yok biliyorsunuz kamikazenizi atıp tamir olmak için kaçarsanız daha zahmetsiz ve kolay yapabilirsiniz diye düşünüyorum.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.