Kaçta çıkar?

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve ΚΛFΚΛS-ΚΛЯTΛŁI[TüЯK] tarafından 16 Ocak 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. 78/82 GAMMA KAPISI daha öncelerde 300 lü 400 lü 1 hafta ara ile açtım yaklaşk 1000 tane gg açtım 77/82 den --> 78/82 oldu kaç parçada çıkar ona göre biriktirip basayım yoksa kafayı yiyicem çıkmıyor parça

2. 100'lü mü bastın ?

3. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Şansınıza bağlı bir durum, lakin size tavsiyem çarpan tutdurmaya çalışmanız olacaktır. Bu sayede daha hızlı bir şekilde kapı parçaların tamamlayabilirsiniz.

İyi forumlar.

4. ilk 500 filan 5 li çarpan bastım öbürkü hafta 300 tane yi 1 erli bastım bugünde 100 lübastım 2 tane yok çıkmıyor

5. İşte oyunun bu huyunu sevmiyorum bari garanti ver şu kadar enerjide çıkar diye illa israf ettireceksin seni çok iyi anlıyorum bir hadesi 160 bin uriye açmıştım kafayı yiyecektim.

6. gamma kapısı için günlük dosyası gelen sayfada kullan ve 4 çarpanlı olsun

7. Labirent

Labirent Guest

Merhaba,

Size tavsiyem çarpan yakalamanız başka türlü şansınıza bağlı çok enerji kaybedebilirsiniz.

İyi forumlar

Melik•Bey bunu beğendi.