Öneri Kaldırılması gereken gereksiz kurallar

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve •|GÖKŦŪЯК|•™•|нuи|• tarafından 16 Ocak 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Sizcede bunlar kaldırılmalı mı?

1. Evet

85,7%
  2. Hayır

14,3%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Merhaba arkadaşlar. Oyunda çok fazla gereksiz kural olduğunu düşünüyorum ve bu durum bazen çok can sıkıcı olabiliyor. Kaldırılmasını düşündüğüm kuralları sıralamak istedim.

1) Klan vergisi : Biliyorsunuz yeni güncelleme ile klandan kredi çekmemiz için o klanda bir müddet kalmamız gerekiyor. Bence bu çok saçma sonuçta o kredi klana ait ve üyelerden toplandı. Acil kredi ihtiyacında kredi kasmak çok zor. Bence bu kural kaldırılmalı.

2) Klan açma sorunu : Bir klandan çıkınca yeni bir klan açmak için 2 gün beklememiz gerekiyor. Resmen paramızla rezil oluyoruz. Klanı şimdi açsam ne olur ki? Bundan kazancınız nedir?

3) Nick değiştirme sorunu : Yeni bir nick aldık şekilli mekilli güzel hoş bir nick. Ama bazı karakterler oyunda görünmüyor. Eee napacaksın bi harf için 2 gün bekleyecek misin ? Hesap benim hesabım üstünde değişiklik yapma hakkım var.

4)Klanı terk etme : Eskiden istediğimiz yerde klandan çıkabiliyoduk. Şimdi taa x1 veya x8 haritasına gideceksin de klandan çıkacaksınız. Oyuncuyu yormanın amacı ne?

2. Mr.User

Mr.User User

Klan vergisi: Yeni gelen oyuncuların ihaleden ürün alma şanslarını arttırmak amaçlı oldu bu. Klanda biriken kredilerle uyeler ihtiyacı olmadıgı yedek gemiler yapıp duruyordu. ve bunun yanında kredi alabilmek için klanalra basvurup kredı alıp cıkanalr oluyordu. Bu yenilik sayesınde bazı sorunlar giderilmiş oldu. en azından chatde bana kredı yollayabilcek klan varmı sorusu sorulmuyor gibi bir şey artık.

klan acma: bana kalırsa klan acmak zorlaştırılmalı. klan acmak için 100k uri istenmeli. ve gerekirse aylık aidat şeklinde klan baskanından kredi veya uri kesilmeli.
    yahut serverlerde ilk 100 içersinde olan uyeler klan acma hakkına sahip olmalı. Böylece klanların değeri, klan baskanlarının saygınlıkları artar. ilk 100 veya ilk 50 ye girmek daha önem kazanır...

nick değiştirme: pet deki gibi nick değiştirmek uri karşılığında olmalı. 2 günde bir nick değiştirmenin anlamı yok. Real hayatınızda size verilen ismi begensenizde begenemsenizde eğer mahkeme akrarı yoksa kullanmak zorundasınız. aynı sekılde burdada nicklerin değiştirilmesi bana sacma geliyor. en azından değişim suresını uzatmalı veya uri karşılığı yapılmalı... Sonucda sizi takıp etmek isteyen kişi pilot profil sayfanızı sıkkullananlara ekleyebilir.

klan terk: bunun sebebi iç savaşlar sırasında siz ateş ederken duşman klan uyesının arka sayfada klanı terk etmesı ve size - sp yazdırmasıydı. en azından böyle biliyorum. Dolayısıyla gerekli bir düzenleme olmuş bu.

Sonuç olarak, darkorbitin beğenmediğim uygulamaları olmasına karşın yapılan her yeniliği kendi cüzdanlarına ve bizim iyiliğimize veya memnuniyetimiz için olduğunu unutmayalım.

NOT: 4-*de okadar kutu toplayan arkadaş varken mukemmel tarama sistemi ile 59 serverde 150 hesap yakalayan darkorbiti kutlamak isterim... döndük başa...

3. Klan vergisi: Güçlü birisi için kredi sorun değil her daim kredisi bulunur. Klandaki yeni oyuncuya kredi atma engeli olmamalı.
    klan acma: Eger oyle olursa guclu bir klanın savası sonrası 100.000 uridium çöpe atılabilir.
    nick değiştirme : Nick değiştirmek haktır. Günlük hayatta isim değişmiyoruz çünkü isim kişiyi belirtir yalnız bu bir oyun nick değişme istenildiği zaman değiştirilebilmeli.
    Klan terk: Klandan cıktıktan sonra f5 atmanız gerekiyo eksi şeref verilmeye başlıyodu yani gereksiz bir güncelleme bu

4. klan vergisine koyulan bu kural klan kasasını kötüye kullanımını önlemek içi oldu yani bunu değiştirmezler
    klan açmak için beklemeyi bnde anlamıyorum vardır bi sebebi kaldırılsa fena olmaz
    nick değştirmenin sebebi artık kolayca değişirebiliyor olmamız 2 günde devamlı değişim oyunu yorar herşeyi takip etmesi zor heri şlemi sorunsuz yerine getirmesi
    klanı terk etme düşman klana eksi şp yedirmek için ypaılan bişeydi onun kaldırdılar tam kesilecekken klandan cıkıp düşman klan üyesine eksi yediriyordu bu yüzden yapıldı

5. Merhaba,

Ama şunu da unutmayınız ki her kuralın bir gerekçesi, o kuralı koydurtmayı gerektiren bir olay vardır.

İyi Forumlar.

6. Kesinlikle kaldırılmalı, katılıyorum +1

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.