Destek kalkan değerim düştü

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve Edrahil tarafından 24 Mart 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Edrahil

Edrahil User

Merhabalar,

Normalde aynı şartlarda (destek, droit düzeni, konfi dizilimiyle) 800 900K arası değerler aldığım kalkan değerim şuan aynı konfide 500lere düştü ve sebebini bir türlü bulamadım. Seprom beslemelerinde de sıkıntı yok...

Konfi 1:

Konfi 2:

Droit Düzeni:

Bir kaç gün önce Kalp konfisinde aynı dizlimde durum böyleydi:

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 24 Mart 2020
  2. Kalkan da bulunan seprom veya promerium beslemesi değişmiş olabilir mi?

3. Edrahil

Edrahil User

Seprom var hocam, anlamadım birden böyle oldu.

4. Kalkan desteğiniz %50'den, %25'e düşmüş olabilir mi? Bu değerler hercules seti olmadan normal çünkü.

5. Edrahil

Edrahil User

Merhabalar,

Sorunu tesadüf eseri çözdüm, seprom basılı gözüküyor lakin 400dk dan fazla gözüken o sürenin üzerine tekrar seprom attığımda sıfırlandığını gördüm, buga girmiş sanırım, tekrar 800lere yükseldi doğal olarak...

Konu kilitlenebilir. Teşekkürler.

6. ateistkeci

ateistkeci User

Hocam bazen beslemelerde sorun olabiliyor bu yüzden arada kontrol etmek önemli :) zaten sorunu çözmüşsünüz :D

7. Krios

Krios Guest

Merhaba,

Konunun içerisindeki fotoğrafları düzenledim zaten kendi kendinize halletmişsiniz bizede bir şey bırakmamışsınız. :) Bu arada geminizde hoşmuş.

İsteğiniz üzere konu kilitlenmiştir.

İyi forumlar.

Minerva ve Edrahil bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.