Kalkan Delme Görsel Güncellemesi.

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve нɪÐÐƐЛþØƜƐ尺З44 tarafından 24 Aralık 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Yeni Kalkan Delme Efekti Gelmeli mi?

1. Evet

76,5%
  2. Hayır

23,5%
  1. Merhaba arkadaşlar.
    Bildiğiniz üzere güvenin kalkan delme özelliği var.Normalde kalkanı olan bir şeye vurunca klasik mavi bir kalkan efekti oluyor vurduğunuz gemi vs.'de.

Sizce kalkan delme özelliği kullanılırken mesela Güve,Çift Ok diroit düzenlerindeyken vurunca vurduğunuz hedefte örneğin mavi yerine kırmızı kalkan efekti olsa nasıl olur?

Görsel açıdan oyuna çok güzel geleceğini düşünüyorum.Yorumlarınızı bekliyorum.

Son düzenlenen: 25 Aralık 2019
    AtomyTR bunu beğendi.
  2. Güzel bir yenilik olur.

3. Kalkan delme özelliği ile kalkanı yok sayma özelliği farklı deği lmi

4. Görsellik açısından iyi.

5. Kalkanı yok sayma sadece zincirleme impuls teknolojisinde var biliyorum.Oda direk hp'ye vuruyor zaten.

6. Aery

Aery Guest

Merhaba,

Konunuzu bölüm kurallarına uygun açtığınız için teşekkür ederim. Konunuzu Index'e ekledim fakat biraz geliştirebilirsiniz daha açıklayıcı olursanız oyuncular ona göre değerlendirip oy verebilir.

İyi forumlar.

7. Kalkan deliciliği kalkana extra hasar vurmak, kalkanı yok saymak ise kalkanların absorbe etiği hasarı yok saymak,
    yani;
    Normal şartlarda(Full ARGE) 100K vuran lazer 92k Kalkana 8K Dp ye vurur fakat
    1-Eğer %10 kalkan delicilik varsa 101k kalkana 8k Dp ye vurur(Bu direkt hasarı kalkana mı yönlendiriyor yoksa kalkan vurulan hasarı mı artırıyor emim değilim adminler bilgilendirirse iyi olur)
    2-Eğer %10 kalkan yok sayma varsa 72k kalkana 28k DP ye vurur

Bunu söylemek istedim :D

8. Anladım dostum.
    1-Mesela 100k vuran bir gemi BO2 Kalkanı olan gemiye (%80 Absorbe) 80k Kalkana 20k Gemiye vurur.Güve diroit düzenindeyken normalde 80/20 vurmak yerine %20 Kalkan delmeyle 64k Kalkana 36k DP'ye vurur diğe biliyorum.Yani Hasarın Değişmez.Ama Diminisher gemisinin özelliğinde kalkana %50 ekstra hasar vuruyor.
    2-Kalkanı yok saymak ise kalkanın yokmuş gibi tüm hasarı dp'ye yönlendiriyor.Oda bir tek zincirleme impuls teknolojisinde var.
    Yanlışım varsa bilgi sahibi olan birisi söyleyebilir.Teşekkürler yorum için.

9. Baktım şimdi senin dediğin doğru, güve özelliği kalkan delicilik olarak geçiyor ama çoğu oyunda ''kalkan delicilik'' kalkana extra hasar olarak geçer o yüzden karıştırdım ben :D

10. Aliens

Aliens User

Hoş olur bence de. Olumlu bakıyorum.

11. Kalkana ekstra hasarı diminisher ile verebilirsiniz ancak.

80k kalkana 20k dp ye vuruyorsunuz diyelim. Diminisher yeteneği açıldığında

80k nın yüzde 50si 40k yani kalkana 120k vuruyorsunuz. 20k dp ye aynen vurmaya devam. toplamda 100k yerine 140k vurmuş oluyorsunuz.

.Paradoks. bunu beğendi.
  12. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

1. Kalkan deliciliğinden kasıt %92 ile %8 olan dağılımın, %82 ile %18 olarak değişmesi anlamına gelmektedir. Yani hasarınızın kalkana giden belli bir kısmı direkt olarak DP'ye yönlendirilir.
    İyi forumlar.

13. kendi aramızda çözdük bile :D

.Paradoks. bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş