Duyuru Kalkan Puanlarındaki Düşüş Hakkında

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Bonus tarafından 13 Şubat 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Bonus

Bonus Guest

Merhaba,

Kalkan puanlarındaki ve vuruşlardaki düşüş hakkında merkeze gerekli açıklamalarda bulunduk. ArGe puanları hesaplara etki etmediği için bu tarz sorunlar ortaya çıktı. Bu sorunlar en kısa sürede düzeltilecektir, teknik ekip şu an bu sorunla uğraşıyor.

İyi Forumlar.

2. iyi de kutu argesinde sorun yok yine %20 daha fazla geliyor

3. .KASPAROV.

.KASPAROV. User

aynen sadece kalkan argesi etki etmiyor gerisi düzgün

4. Bonus

Bonus Guest

Merhaba,

Anlaşılan o ki, yalnızca belli başlı argeler için hata mevcut. En kısa sürede düzeltilecektir.

İyi forumlar.

5. YILDIZ06

YILDIZ06 User

yok kardeş kalkan sıklığıda işe yaramıyor boss kris 4k atıyor 1k dp gidiyor

6. iyide niye devamli sorun oluyor burda rezet atarken bile sorun yasiyorsunuz 2 saatir oyuna giremiyoruz
    kisaca sorun sorun sorun sorun
    kolay gelsin

Maqa67 bunu beğendi.
  7. ÇORBACI

ÇORBACI User

Ayda 1 tane kapı yapıyorum oda bu hataya denk geldi 2 defa patladım bi terslik var diye foruma girdim dediğim gibi oyunda terslik varmış 2 hakkımın geri verilmesini istiyorum

8. Umarım kısa zamanda gecer :)

9. bunun telefası ıcın bır sey yapıcakmısnız admın ..ben suan yzude 25 eksık kalkanla oynuyorum .5.3de eger yuzde 25 kalkanım olsaydı adamı kesıcektım kalkn yuznden patladım dıroıtım hasar aldı ..bu nun telefası veya herhangı bır sekılde karsılınalacakmı saygılar

10. orkun

orkun User

Adminim şimdi doğru mu anladık betteraydaki değişiklikaler olduğu gibi kalacak ama darbe puanı kalkan vuruş daki bozukluk düzeltilecek diğil mi ?

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 13 Şubat 2015
  11. Merhabalar;

Telafi ödülü gibi etkinliklere merkez karar vermektedir Sabırla bekleyiniz.

İyi forumlar.

12. arge etkiside güçlendirici etkiside kalkmış durumda kalkan puanlarında sorun var oyun açıldığında 850 bin olan kalkan 500 bin olarak açılıyor konfi değitiriyorum 750 bine çıkıyor güçlendirici ler var onların getirisi yansımıyor kalkanlara

13. RoVeRR

RoVeRR User

kardeş adamı nasıl kesecektın herkesın kalkanı düştü senınkı yuksek olsa onunkıde yuksek olucaktı yıne kesılıcektın ?

14. Bonus

Bonus Guest

Merhaba,

Kalkanınız %25 düşük olabilir ancak karşı tarafında kalkanı %25 düşük. Yani bu şekilde de bütün oyuncular eşit durumda. O nedenle telafi için birşey yapılacağını pek sanmıyorum.

İyi forumlar.

15. Bonus

Bonus Guest

Merhabalar,

Evet aynen sizin söylediğiniz gibi.

İyi forumlar

16. guve uçuş duzeni kulanıyordur belki arkadaş
    sonuçta herkeste farklı farklı ozelikler var denge die birşey yok .

17. cücücüm

cücücüm User

yaratıkların kalkanları da mı düşük? Nasıl bir mantıktır ki bu?

Bu geçen sürenin güçlendiricilerimize eklenmesini talep etmelisiniz bizim adımıza.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 13 Şubat 2015
  18. .KASPAROV.

.KASPAROV. User

admin herhangi bir düzeltme haberi geldimi teknik ekipten sıkıldım beklemekten ya 6000 6500 vuran gemi 2000 2800 arası vuruyor bişede yapamıyorum kalkanda düşük

19. .-ProzeN-.

.-ProzeN-. User

Benim de kalkan sorunum var. Demin citadelden sineğe geçtim sinekte 720 k dp oldu :D 1-2 sağlam adama daldım sonra başım derde girer diye oyundan çıkıp girdim düzeldi :D

20. admin ben hiç oyuna giremiyorum önce bu sorunu düzeltin.bu akşam spaceball var 3 ündür bekliyorum.bir türlü bağlantı kurmuyor

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.