Duyuru Kalkan Puanlarındaki Düşüş Hakkında

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Bonus tarafından 13 Şubat 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. demek herhangi bir telafi olacağını sanmıyorsun sayın admin söyleyin bakalım bana bu oyunun yöneticileri yüzünden bizim başımıza gelenlerin,kaybettiklerimizin yaptığımız tonla zararın hangi birinin telafisi oldu?şimdi bana diyeceksiniz ki hiç mi olmadı?1 hafta oyuna giremedik 3 jpa'ya ard arda giremedik bunların telafisi olarak 500 gg hediye verdiler bak hele sen hediyeymiş yani sus payı demek yerine hediye ibaresini kullanıyorlar.ben o 500 gg'yi 1 haftada 5000 yapardım.500 gg'yle gemiyi mi fulleyecez.lambda kapısı bile açılmaz 500 gg'ye.

2. .-ProzeN-.

.-ProzeN-. User

Ne demek telafi olmayacak? Bizim kalkanımız %25 düştü, diğer oyuncuların da %25 düştü herkes eşit. Peki yaratıkların kalkanı %25 düştü mü??

3. bende kalkanı cıkarıyom takıyom niye olmuyo acaba diyom :d hadi hayırlısı bakalım basımıza ne gelcek baska :d

4. ÇORBACI

ÇORBACI User

Oyun sürekli donduğu için kappa da 3 defa patladım kapı gitti kapı geri verilecekmi supporta mesaj attım umursamadılar bile.

5. Merhaba ,

Yoğunluğa bağlı olarak Support en geç 48 saat içinde cevap verecektir.Sistemden dolayı olursa en geç 48 saat içinde iade edilir. Fakat kesin bir şey diyemeyiz.

İyi forumlar.

6. Düzeltildi sanırım en son resetten sonra kalkanlarım normale döndü gibi

7. adeniza

adeniza User

Vuruşlarda miss sayısı arttı. Sanırım ayarcıda da sorun var.

8. Aynn aga doğru dürüts vurmuyor gemi artık Adminim yönetime iletirseniz sevinirim Üstüste kaç kere çıkıyor inanamazsınız

9. vuruşlarda cok miss oluyoru ve oyuna yeni girince kalkan düşüyor konfi değişince normale dönüyor değişmessem o şekilde kalıyor yani kalkanı maks. yükseltmek için sürekli konfimi değişicem ve bu patladıgımda yada portaldan atladıgımda oluyor sürekli konfi değişmek zorunda kalıyorum sorun devam ediyor

10. herkese 200 gg yanında 10.000 uridium versinler yada uridium yerine 20 kutu anahtarı felan versinler...

11. .-ProzeN-.

.-ProzeN-. User

Benim normal kalkanım 433 k ama oyuna ilk girdiğimde 300 k oluyor. Konfi değiştirince 433 k ya çıkıyor ama farketmeyip konfi değiştirmesem belki de ölmeme neden olacak. Bunu teknik ekibe iletin lütfen.

12. TheMaster

TheMaster User

Kalkanlar absorbe etmiyor.Haftaya JPA var teknik ekip elini biraz çabuk tutsun.

13. Aynn haftaya jpa var Gemiler miss çıkarırken kalkanlar böle düşükten turnuva yapmıcaklardır umarım

14. Merhaba ,

Arkadaşlar yazdıklarınıza dikkat ederek hatta tekrar okuyup ondan sonra yazın. Karşılıklı saygı kurallarını aşmadan mesaj yazın.

İlgili mesajlar silinmiştir.

İyi forumlar.

15. Maqa67

Maqa67 User

Ayn

16. cücücüm

cücücüm User

Bunca rezalete rağmen saygı bekliyor olmanız da hayli ilginç.

17. .*GöKMeN*.

.*GöKMeN*. Guest

Merhabalar,

Bizler forumun düzenini sağlamak için buradayız bizlerin oyuna müdahale etme gibi bir olay söz konusu değildir. Fm olarak sizlere elimizden geldiğince sorunlarınıza yardımcı olmaya çalışıyoruz ve sizlerle darkorbit arasında bir köprü olarak görev yapıyoruz.

İyi Forumlar

ÈrroR_™ bunu beğendi.
  18. selamlar .
    oyun artık oynanamaz hal geldi . kalkanlar beslemesiz hallerine dönüyor kapılardan atlayınca veya patlayınca.ve hızlı slot çubuğundan lazer sıkamıyoruz ve klavye de basınca işlemiyor . oyun iyice berbat oldu biri oyun panelini düzeltsin artık .

19. Merhaba ,

Bu konuları gerekli yere ilettik fakat bize çözüm süresi ile ilgili bilgi verilemiyor. Çünkü baştan bu tür şeyler bilinemiyor fakat en kısa zamanda düzeltmek için çalışmalar devam etmektedir.

İyi forumlar.

20. boşuna uraşmayın yaptıklarınız belli oyun gittikçe eskiyi aratır oldu 27 argeyim 3 defa düzeltim ne kalkanlarda iş var nede dahıttım argelerde siz oyunu bozdunuz kendi çıkarlarınız için bunu artık kabul edin

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.