Kalkan Sıklığı Arttırılsın

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve ^KATİL^^MELEK^67^ tarafından 8 Nisan 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Kalkan sıklığı güncellemesi gelmeli mi?

1. Evet

86,0%
  2. Hayır (sebebi)

14,0%
  1. bo2 lerin %80 absorvesi var en azından bo3lerin %90 olarak güncellenmesi ve yengec düzeneğininde %20 yerine %30 absorve olması güncellenirse kalkan delme sacmalığı az birşey de olsa dengelenir.
    bence bu sekilde güncellenmeli. herkes bo3 ü neden fulledi geliştirdi kullanmicaksa vs isterken sadece modülsüz gemi kullanmak oynun acizliğidir dengesizliğidir.
    spectrum-sentinel-disriptör-diminisher hepsi kalkanla ilgili ve güclü gemilerdi ama suan hepsi çöp bunun düzenlenmesi gerekiyor.
    sadece orcus ve cent görmek istemiyorum ve kimsenin zevkle gözüne hitap ettiği için bu gemileri oynadığını düşünmüyorum
    ayrıca orcus da dengelenmeli centurionun tyannos tasarımı da bütün tyannos tasarımları sekil iken cent da fazladan hız ve hasarı sacmalık en azından +12 hızı kalkmalı

2. Katılıyorum önceden herkes spectrum,sentinel geçerdi toplu savaşlar en az 15 dakika sürerdi bir spectrum yetene açtığın canı yarı dahi olsa 7 geminin vurduğu hasarı komboları kullanarak patlamadan tanklardı şimdiyse savaşlar 1 dakika sürüyor.
    spectrumları ise kıdemli uçuş düzeninde biz roketliyoruz her ne kadar zavkli olsa da oyunun bu halde olmasına bir yandan soğuk bakıyorum
    ayrıca spectrum/sentineli geri bırakan bir detayda orcusun kalkan delmesinden ziyade kallavi kalkan ve hız. ben kendi gördüğüm en yüksek hızdaki darbe puanı ve kalkanı söylersem
    halka uçuş düzeni-hermes
    dp:720k
    kalkan:2.250 milyon civarı
    hız:701
    şimdi bu arkadaş neden spectrum vesaire kullansın ki sadece o da değil çoğu kişi spectrumdan çok daha kalkanlı,dpli,hızlı,hasarlı bir şekilde orcusta halka düzeni ile uçuyor
    bence bu oyundaki orcustan çok daha büyük sorun tutucu programlar bunların bir an banlanılması ve kaldırılması lazım adamlar gemileri birbirine bağlıyor bir geminin sıktığına 5 gemi birden sıkıyor.

3. kesinlikle ya tutucuya çözüm bulunnamuyorsa da en azından kamufle kalkmalı yani sadece attentler impulseler yaratıklar sıkmıcak ama oyuncular tutucudaki gibi görebilcek en azından daha adil olur.adalet sağlanmıyor bari düzenleme yapın demi :D

ayrıca bunları delmem yok felan sanmayın orcusda 650 hız 46dp 24 delme 40 da hasar var iki katlı hali işte ben sadece standartlasmayı sevmiyorum oyunda o kadar gemi varsa sadece 2 gemi oynanması sacmalık bide berserker kullanılıyor ki adam tutucuyla direk sıkarken mavi özelliğiyle patlasın diye diğer gemileri oynayanların orcusu yoktur oyun bu hale geldi malesef...

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 8 Nisan 2021
  4. .Sancak.

.Sancak. Guest

Merhaba,

Konunuz uygun bölüme taşınmıştır ve art arda yazmış olduğunuz mesajlar tarafımca birleştirilmiştir.

Şu andan itibaren konunuz arkadaşlarımızdan destek aldığı sürece bizler de raporlarımıza ekleyerek sizlere destek olmaktan mutluluk duyarız. Ayrıca konunuz an itibari ile Güncelleme ve Fikir Havuzu İndex konusuna da eklenmiş bulunmaktadır. :)

İyi forumlar.

.Mephistos. bunu beğendi.
  5. tesekkürler

6. Poaca

Poaca User

Bence direk kalkan delme modülü kalkmalı.

7. Mecnunç

Mecnunç User

aynen ya kalkan delme ya da kalkanlar direk kaldırılmalı ama bu güncelleme gelse az bişey dengeleme olurdu..

8. gemim ful modüllerimde hız dışında tam 2 gündür vega solace dimishnerla oynuyorum çok keyif aldım kalkan delme ve hız işi tamamen ilk tıklamaya veya hp linkin süresinin dolu olmasına bağlı kıldı işi bu iki modül kalkmalı kesinlikle oyunda zaten kişi sayısı az en azından oyuncu bulduğumuzda savaşlar keyifli olsun

Poaca bunu beğendi.
  9. ®ΤR™

®ΤR™ User

Oyum olumlu ancak pvpde etkisinin kalkması yönünde.

10. @.Sancak. yeteri kadar olumlu oy aldığını düşünüyorum. Biraz savas zevki geri gelsin delme kalacaksa absorve artsın..

11. .Sancak.

.Sancak. Guest

Merhaba,

Bir önceki konuda da belirtmiştim. Konununuz güncel olduğu sürece biz raporlarımıza ekliyoruz zaten. Fakat gerçekleşip gerçekleşmeyeceği ne yazık ki bizim elimizde olan bir şey değil.

İyi Forumlar.

12. Açmayı düşündüğüm bir konuydu, oyum olumlu +1

13. keşke.. arttırılsa da diminisher ve sentinel oynasak <3

14. Poaca

Poaca User

Keske

Modum belirli bir oy sayısı mı gerekiyor gercekleşmesi için?

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 15 Nisan 2021
    -_AslaPesEtme_- bunu beğendi.
  15. .Sancak.

.Sancak. Guest

Merhaba,

Hayır belirli bir oy sayısı gerekmiyor. Fakat güncel olarak diğer oyuncu arkadaşlarımızdan destek aldığı sürece raporlarımıza her zaman ekleyeceğiz.

İyi Forumlar.

16. memat155

memat155 User

kesinlikle arttırılmalı

17. .

18. tryhardD

tryhardD User

Artsın artmasına da çözüm bu değil, geminin x2'sinin kalkması gerekiyor. Bir geminin özelliği kalacak diye oyunda geri kalan HERŞEYİ değiştiremezsiniz zaten mahvolmuş metayı daha da mahvedersiniz...

19. kesinlikle haklısında veletler istemiyor işte hani bütün oyunda olur ya yasuo alam tek atam hangisi güçlüyse onu alıp rakabete gelemiyor koyun sürüsü kim güderse oraya gidiyorlar

tryhardD, org2BordoGüç ve memat155 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş