kalkan

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve 纳兹米321 tarafından 27 Mart 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. arkadaşlar benim anlamadığım şu 128 k lık daha vazla kalkan veriyom ama256k lıkta da da adapsore dio ne demek o hangisinden diziyim
    :):):):):):):):)

2. adapsore ne olduğunu tam anlamış değilim belkide yanlış yazmış olabilirsiniz veya benim bilgisizliğim :) absorbe etmek (caktırma nasıl yazıldığını unuttum) kısaca anlatim simdi geminin kalkan dizilimine göre %100 hesabından kalkanına lazer vuruşu vardır bunu hangara girdinmi %80 kalkan %20 gemi gibi yazar mesela %100 kalkan olarak düşünürsek ve sana vuran kişi 100 bin vurursa bu kalkan bunu absorbe ederek 20 bin vurmasını sağlar ama %80 absorbe eden kalkanda olur diğerlerinde yüzde ve aldığı rakam değişir, işte bu 100 binden 20 bine düşen aradaki farkı kalkan absorbe etmiş yani emmiş sayılır. :) Kısaca dedim destan oldu :D

3. tşk ama hangisinden diziyim şimdi ben

hangisinden diziyim

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 27 Mart 2014
  4. Rica ederim, Absorbesi en yüksek olanı diz :)

5. Merhaba ,

Absorbe demek emmek yada çekmek anlamına geliyor. Yani size gelen hasar'ın % olarak belli bir orandaki hasarı direkt olarak kalkan çeker ve absorbe oranı ne kadar yüksek olursa darbe puanına hasar o kadar az işler.

Bazılarına göre 5k kalkan verenler tercih ediliyor fakat bazıları ise 4k veren (B0-1) kalkan jeneratörlerini tercih ediyor.

İyi forumlar.

6. absore vurulan ahsarı azalyıtor ?

7. evet yani vurusun belli bir kısmını emiyor

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.