Öneri Kalpmi Elmasmı ??

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Darkbull.Star tarafından 31 Ocak 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Arkadaşlar 100k uri çekcemde elmasmı yoksa kalpmi kasılmada daha çok işe yarar ve kapılarda

2. Merhaba ,

İlk mesajınızı düzenleyip şu an olan Gemi/ler , Ekipmanlar ve arge gibi bilgilerinizi de yazarsanız çok daha iyi yardım alabilirsiniz. :)

İyi forumlar.

3. güve kapı için düşünüyorsan

4. kasılmada kullanacaksan elmas almanı öneririm kalkanın cabuk bitmez rahat kasılırsın

5. .-ProzeN-.

.-ProzeN-. User

Kapı için istiyorsan kesinlikle ama kesinlikle güve almalısın. Kasılmak için bence en iyisi bariyer. He kesinlikle kalp veya elmas alacağım diyorsan da elması öneririm.

6. -Keskin-

-Keskin- User

Merhaba ,

Eğer kapılarda kullanmak için uçuş düzeni alacaksanız güve almanızı arkadaşlar gibi bende öneririm.

İyi forumlar.

7. yalnız bir bilgi vereyim arkadaşlar kapı için güveyi önermiş ama güve sadece zeta kapısında çok ama çok iyi işe yarıyor diğer kapılarda foss...

söyliyim..

gelişme aşamasında olan bir oyuncuya güve önermek gerçekten karıncaya 1 ton yük taşıtmak gibi birşey..

8. yani benim özellikler yüksek olduğu için belki elmasa çok nadir ihtiyaç duyuyorum genelde kalple takılıyorum o yüzden kalbi öneririm ama iyi bir yerlere gelmek için hepsi lazım tabiki

9. .*GöKMeN*.

.*GöKMeN*. Guest

Merhabalar,

Gemi özelliklerinizi belirtirseniz daha rahat fikir sunabilirler arkadaşlar şuan bütün droid uçuş düzenleri alınmaya açıktır :D

İyi Forumlar

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 1 Şubat 2015
  10. nasıl yani ? sadece nüfus tasarımlarına indirim gelmiş

11. .*GöKMeN*.

.*GöKMeN*. Guest

Merhabalar,

Affedersiniz droid uçuş düzenlerini kastetmiştim malum saat baya ilerledi

İyi Forumlar

Ambitionz_Az_A_Ridah bunu beğendi.
  12. Merhaba 180k uri çektim toplamda elmas aldım güve alcam 100k olunca herkese teşekkürler konu kilitlenebilir

13. -Keskin-

-Keskin- User

Merhaba ,

Konu isteğiniz üzere kilitlenmiştir.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.