kami3 mü tasarımmı ?

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve afatsa212141 tarafından 17 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. merhaba arkadaşlar ben 2 şey arasında karasız kaldım şimdi benim 50k urim var 60 yapınca ben gidip korsan kutusu açıp tasarmmı çıkarmaya çalışım yada petime kami 3 mü layım gemim 8 iris 16 lf3 12 bo2 4 arge goliaht teşekkürler şimdiden

bu arada eklemeyi unuttum petim 8 lvl tamir 1 hammadde 1 oto toplama 1 başka bişe yok 1 lazer slotu açık 2 jeneratör slotu açık

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 17 Şubat 2014
  2. viper1903

viper1903 User

hiç kutu ile uğraşma ben son 2 ayda 1300 kutu açtım daha tasarım çıkmadı sadece 8 lf4
    argen düşük olduğu için onu arttır zaten maliyeti de az şimdilik :)
    ar-ge yap

3. RAMMFİRE

RAMMFİRE User

60 bine tasarım çıkacağını zannetmiyorum doğruyu söylemek gerekirse

4. kami 3 al iyice kasıl lf3 lerini felan fulle sonra kutu açarsın kami 3 sayesinde işin kolaylaşır baya :)

5. saolun arkadaşlar o zaman ben 250 bin uridium yapıp aegis alacağım zaten günde en az 7-8k uri en fazla 15 k uri kasabiliyorum 20 gün sonra aegisi alırım sabrım var krediyle zaten lf3 bo2 gibi eksikleri tamamlayabilirim cevap veren herkese teşekkürler konu kilit olabilir

6. ben 1 kutu açtım vnom çıktı şans işi arkadşlar

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.