Kamikaze-2den Kamikaze-3'e geçiş?

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ALUCARD-BeRsErK tarafından 15 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Evet arkadaşlar, şu an kamikaze-2ye sahibim, şeytan dürütüklüyor :) kamikaze-3'e geçeyim mi? Sizce daha işe yarar mı? Yarar tabii de 50k uri vermeye değer mi sizce?
    Yanıtlayanlara şimdiden teşekkür ederim.
    NOT: Smod ve Fmodlar da görüş bildirebilir. Teşekkürler.

2. Merhaba ,

Kamikaze 2'nin vediği hasar düşük , etki alanı dar ve bekleme yani soğuma süresi daha uzun.

Kamikaze 3 mutlaka işinize yarayacaktır.

Konu uygun bölüme taşınmıştır.

İyi forumlar.

3. işime yarayacak yaramasına da kendini amorti etmesi ne kadar sürer? pet level 13 şu an.

4. Merhaba ,

Kamikaze 2'yi bir kere atana kadar Kamikaze 3'ü iki kere atarsınız. biri 45k diğeri 75k alan hasarı veriyor. Kamikaze 2 daha dar alanı etkiliyor ama kamikaze 3 daha geniş bir alanı etkiliyor.

Diğer üyelerin düşüncelerini de bekleyebilirsiniz.

İyi forumlar.

ALUCARD-BeRsErK bunu beğendi.
  5. çok sağol, kapatmazsanız sevinirim. Takipte olacağum :)

6. kamıkaze 1 ve 2 yi hıc kullanmadım dırek 3 ü aldım epsılon kapısına gırdım vip var nerdeyse hıc cephane kullanmadım desem inanırmısın kami 3 olmasa sadece gemımle cok zorlanırdım,kasılırken filan pek kullanmıyorum ama hammade 3 var palada kullanıyorum..

ALUCARD-BeRsErK bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.