Öneri Kamikaze 4. Seviye

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve KuRaLLSiZZ tarafından 31 Aralık 2023 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Bu güncellemeyi nasıl buldunuz?

1. İyi.

79,2%
  2. Kötü.

12,5%
  3. Geliştirilebilir.

8,3%
  1. KuRaLLSiZZ

KuRaLLSiZZ User

Araştırmacılar "Kamikaze" modülünü geliştirmenin yolunu buldular ve galaksi kapılarında daha yüksek performanslı çalışması için onu yeniden dizayn ettiler.

Kamikaze 4. Seviye Özellikleri

Galaksi kapılarında X2 hasar bonusu alır!

Birleştirden 1 adet Kamikaze 3. seviyeyi 4. seviye olarak yükselterek elde edilebilir.

Edit: Görsel düzenlenmiştir.

Son düzenlenen: 8 Ocak 2024
    titans___ ve ALUCARD-BeRsErK bunu beğendi.
  2. şahin1

şahin1 User

güzel bir öneri teşekkürler kardeşim.

3. fenrir58

fenrir58 User

normal hasarı 75 den 90 gibi bir rakama kapıdaki hasarı +%50 gibi bir bonus çok daha makul göründü direk kapı için yenilik saçma biraz. bir oyunun tüm hafta sonu savaşmayın kapı yapın/kasılın demesi asıl saçma kısım olsa da :). bir diğer aklıma gelen şey de 3x versiyonları gibi olsa heat seviyesine göre hasar ve/veya menzil bonusu alsa güzel olabilir

4. KuRaLLSiZZ

KuRaLLSiZZ User

Yorum yazan arkadaşlara teşekkür ederim. Görseli düzenleyerek tekrardan yükledim. Biraz daha özenli oldu sanırım. :)

5. .Hakan.

.Hakan. Guest

Merhaba,

Öncelikle açtığınız konu için teşekkürler. Görsel ile desteklemeniz çok hoş olmuş. :eek:
    Konunuzu Güncelleme ve Fikir Havuzu İndeks bölümüne eklemiş bulunmaktayım. ;)

İyi forumlar. :)

6. lordm0zart

lordm0zart User

evet desteklerim, kamikaze 3 ilk çıktığında gemilerin x4 hasarları 40k civarı idi ve 30 saniyede bir 75k topluca verilen hasar büyük bir nimetti, vip olmanın keyfi vardı, şu an x4 le adam 120 k attığı için hiçbir faydası olmuyor, kami 4 ün en az 240k vurması gerektiğini düşünüyorum

7. .Hakan.

.Hakan. Guest

Görsellerle desteklenen konulara bayılıyorum. :p
    Favori konularımdan birisi.
    Mutlaka ileteceğim.

8. **Derman**

**Derman** User

240 değilde 150 k. olabilir.

9. hoppa15

hoppa15 User

kamikaze güdümlü olsa keske rakibi yakalayip üzerinde patlasa

10. titans___

titans___ User

bence harika ve ısı salınımı için de buna benzer bir konu açabilirmisin yani daha üst hasar vericek şekilde ayarlansa yani 4 seviyesi çıkartılsa , malum Düşman bulucu da 3X olarak bulunuyor , hem kamikaze de hem ısı salınımın da artış olması daha seri kapı yapmak için bu oyunun da işine gelmez mi ? Kapı açmak için daha çok uri harcıycak gayet mantıklı konu açmışsınız tebrik ediyorum .

11. Varsayalım ki oyunda 500 kişi var ve hepsi olumlu oy verdi kim ciddiye alacak ? :)