Kamikaze npc sorunu

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve BonusRasta tarafından 15 Mart 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. BonusRasta

BonusRasta User

Kristallinleri etrafıma toplayıp hepsinin canını indirip kamikazeyi kullanıyorum ama bazen 6 tane olan kristallinlerin sadece biri işliyor, çöpleri bile çıkmıyor. Ki şu anda credits önemli durumda açık arttırmanın yenilenmesiyle.

Not: Diğer konu kilitli olmasa yeni açmayacaktım bu yüzden kusura bakmayın.

2. bir hata varmış kardeş, bana da ayn şeyler oldu -ki konu açmıştım- teknik servise bildirecez dediler.

3. BonusRasta

BonusRasta User

Konu açıldığının farkındayım bu yüzden not yazdım aşağı. Kilitli olmasa oraya yazacaktım zaten; çünkü sadece sende değil başkalarında da bunların olduğunu bilmeleri için gerekli bence böyle bildirimler, bu bildirimleri yapmazsak kişisel değilde oyunla alakalı bir sorun olduğunu düşündürmüş oluruz. Ona göre önlem alınır :)

Ayrıca "Eğer saldırmıyorsanız bu tür durumlar olabiliyor." demiş mod ama ben etrafımdakilerin hepsine saldırıyorum canlarını azaltıyorum hepsi patlasın diye. Bu yüzden biraz farklılık görüp konu açtım.

Teknik servise bildirecekler ama tp, şp, uri eklenecek mi bize bunu nasıl tespit edecekler. Çöpler görünmediği için tp, şp, uri gelmediğini düşünüyorum. Çünkü artışı kontrol etmek biraz sıkıntı. Daha önce bir arkadaş sayaç olsun diye fikir havuzuna konu açmıştı o olsaydı patlatılan npc'lerden herhangi bir şey gelip gelmediğini anlardık :D

4. _-vurgun-_

_-vurgun-_ Guest

Merhaba

Konu hakında tknık ekipler çalışma yapmakta sorun en kısa zamanda çözülecektir

Keyifli forumlar

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.