Kamikaze

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ________»•JOKER•« tarafından 16 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Modum kamikaze modulu tam olarak nasıl çalışıyor?

Yani benim geminin dpsi full olsa petimin dpsi olmasa ben kristalondan 1 darbe yesem kamikaze yine çalışır mı? Yoksa benim dpmin bayağı düşmesi mi lazım?

Bir sorumda daha doğrusu bilmiyorum ayrı konu açmak istemediğimden buraya yazayım dedim

Sizce ilk olarak paladıum ıcın hammadde modulu mu yoksa kamıkaze modulu mu alayım ve neden?

2. Merhaba ,

Pet'in darbe puanı 2.000 - 3.000 arası civarında olması lazım. Aslında genel olarak pet darbe puanının %5 yada %10'u kadar olmalıdır tam hatıralamadım şu anda.

Ayrıca geminin darbe puanına hasar gelmesi gerekiyor. Belli bir yere düşmesi gerekmiyor fakat darbe puanına hasar gelmesi gerekiyor.

Kamikaze genel olarak kasılırken veya kapılarda daha çok işe yarıyor. Hammadde toplama ise palladium toplayıp kapı açmak için gerekiyor. Önceliğe biraz da siz karar vereceksiniz.

İyi forumlar.

3. Anlıyorum yanı su anda 25 gunluk vıpım var ve 40bın urım var 50bın yaparım kısa surede sızce ılk olarak kamıkaze mı yoksa hammadde toplayıcısı mı almalıyım? Yoksa dırekt olarak argeye mı basayım dersınız? bu moduller sonrakı ıs mı dersınız? argeden sonra.

4. Merhaba ,

Öncelikle Pet'i 8 seviye yapıp 3. seviye modül almanız daha iyi olacaktır. Eğer 8 yada üzeriyse zaten 3. seviye modül alabilirsiniz.

Kamikaze ile kasarken işiniz kolaylaşır. Hammadde toplama palladium toplayıp kapı açmanıza yarar. Arge'de önemlidir fakat dediğim gibi sizin oyun tarzınıza göre öncelikler değişir.

Eğer isterseniz konuyu uygun bölüme taşıyayım diğer üyelerde yardımcı olsun.

İyi forumlar.

5. Memnun olurum modum diğer üyelere de gemi hakkında bilgi vereyim.

270 milyon tp var 8 iris full lf3 full bo2. 8 level petim var . 17 argeyim. Su anda 40bın urım var ama yakında 50bın olur cabuk kasıyorum urıyı.

Sorum su:

1- Aylık vip uyesıyım 25 gun falan kaldı sızce kamıkaze moduna mı yatırayım bu urıyı? yoksa hammadde toplayıcısı mı alayım?

2- yoksa kastıgım tum urılerle argeleri mi tamamlayayım?

6. Merhaba ,

Konu uygun bölüme taşınmıştır.

Üyelerimiz de yardımcı olacaktır.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.