kamikaze???

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve takemyhard tarafından 2 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. takemyhard

takemyhard User

oyunda biri bana kamikazenin 2 ve 3'ü var ikisinide kullanıyorum dedio_O...bu mümkünmü?...modüllere 2 kamikaze yerleştirilebiliyormu?...

2. yerleştirilemiyor

3. takemyhard

takemyhard User

bende öyle biliyorum...ama adam yerleştirdim diyor...denemek için kamikaze1 alsammı acaba:rolleyes:...

4. Mantık olarak olması gerekiyor.Çünkü mesela 3 tane kamikaze 3.level alırsam hangar 1 hangar 2 ve hangar 3 deki gemilere takıp kullanabilirim :D

Not : Hangar 1 e 2 tane kamikaze 3.level koysak acaba bekleme süresinden yırtabilir miyiz :D

5. takemyhard

takemyhard User

radar protokolü istediğin kadar yerleştirilebiliyor ya....belki kamikazede yerleştirilebiliyordur diye heveslendim:p...

6. Merhaba ,

Pet'inize Modül olarak aynı tür'den sadece 1 tane yerleştirebiliyorsunuz. Protokoller ise birden fazla yerleştirilebiliyor.

Kilitlenmesi uygundur.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.