kampanya nasıl çıkıyor?

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ™TURUNCU_BEYAZ™ tarafından 2 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. lf4 kampanyası çıkartılıyor peki neden hayla sorun var biz ganimet nasıl alcaz hiç mantıklı değil...

2. KorGeneraL

KorGeneraL User

Ben sabah oyuna girip 1 kutu şansımı deneyim dedim lf3 çıktı. :)

3. AN_KE_BUT

AN_KE_BUT User

hala sorun devam ettiğinden dolayı anahtar alamadım nasıl alırım bir firkriniz var mı?(arayüz ayarlarından denedim)

4. evet ya aynn bende 140 bin üri fakat :(

5. KorGeneraL

KorGeneraL User

Hiç fikrim yok herkes bu çalışmanın bitmesini bekliyor, uzun sürmesi rahatsızlık verici ama sabırla bekliyoruz.

6. Ganimet anahtarını otomatik al diye bi seçenek var ayarlarda onunla alabilirsin.

7. biraz hızla
    *biraz hızlı çözülseydi iyi olrudu en azından lf4 gününü kaçırmazdık

8. DO takımının bizlere hata dolayasıyla telafi ödülü vermesi gerektigini düşünüyorum.Hatta sabah oyunu açtım baktım hala aynı oyuna giresim bile kalmadı

9. AN_KE_BUT

AN_KE_BUT User

ara yüz ayarlarından etkinleştir sen üstüne gidince ganimet anahtarının(toplarken) otomatik satın alıyo

10. tamamda ben toptana alcam baya üri var yine sıkıntı :)

11. KorGeneraL

KorGeneraL User

Kesinlikle bu günü değerlendirmek lazımdı, şimdi kim bilir tekrar ne zaman gelecek.

12. KARANLIK

KARANLIK User

Arkadaşlar şuan için birşey söylemek erken ancak eksikler telafi edilecektir.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.