Öneri KAMPANYALAR

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve DRAGUTREİS tarafından 19 Şubat 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Bu Konuyu Anket olarak arkadaşlara sunmak istiyorum

Anketin kapanma tarihi 26 Şubat 2015.
  1. Evet güzel olur

88,9%
  2. Hayır saçmalamışsın :)

11,1%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. İyi çalışmalar;

öncelikli olarak oyunu beğendiğimi belirtmek istiyorum.
    Zaman zaman kampanyalar çıkıyor, fakat indirimli diye duyurduğunuz kampanyalar (belki farkındasınız belki değilsiniz) indirimli değil aslında.
    örnek olarak verecek olursak ;
    Günlük Dosyası Kampanyası;
    55 tl'ye 600 Günlük Dosyası, 10 Ganimet Anahtarı veriyorsunuz.
    Normal almaya kalkarsak 600*300 Uri = 180.000 Uri
    10 Ganimet Anahtarı 10*1500 Uri = 15.000 Uri
    Toplam = 195 .000 Uri
    Kişi Premium ve İndirim Paketi aldıysa 600*210 Uri = 126.000 Uri
    10*1050 Uri = 10.500 Uri
    Toplam = 136.500 Uri

Genelde oynayanlar MEGA HAPPY HOUR saatinde 3 katı Uri alıyorlar yani 1.089.000 Uri (%10 Bonusla beraber) 182 tl.lik paket

1 TL karşılığında 5983 Uri alıyoruz;

136.500 Uri / 5983 Uri (1 TL ) = 23 TL ediyor

55 TL.lik pakete ise 329.065 Uri denk geliyor.
    paket yine 55 TL olabilir yada fiyat aşağı çekilebilir(23 TL için söylüyorum)

55 TL olacaksa karşılığı 10 Ganimet Anahtarı ve 1516 Günlük Dosyasına denk geliyor.
    Avantaj sağlaması içinse bu pakete bazı uygulamalar eklenebilir yada Günlük Dosyası sayısı arttırılabilr.

NOT:Hesaplamalarım sadece Bigpoint'in satışları üzerindendir, ekstra birşey eklemedim.
    oyun zaten çekici, biraz daha çekici hale niye gelmesin :)
    Bu kampanyayı örnek olarak verdim diğer kampanyalara da uygulanabilir.
    Arkadaşlar konuya anket de ekledim ilgilenirseniz sevinirim :)

İYİ OYUNLAR

Rammstein67 bunu beğendi.
  2. arkadaş çok ama çok haklı..

3. yazdıkların doğru olabilir o zaman bekliyecekler x3 gününde uri çekip alacak o bir türlü senin dediğin malzemelerde indirimin hep x3 değerinde alınmasını istiyorsun o zaman oyunun dengesi bozulur bırak hersey x3 te kalsın karıştırma fazla o zaman x3 gününüde hergün yapsınlar kimse pazar gününü ve saat sekizi beklemesin istediği saat istediği cephaneyi istediği uridyumu üç katı alsın haklı değilsin katılmıyorum herşeyi kendi menfaatinizi için düşünüyorsunuz

4. Günlük dosyası paketinde ganimet anahtarı ne arıyor? zaten baştan saçmalık :D günlük sayısının arttırılması taraftarıyım X3 günü uri alınca bu uri ile günlük almak daha karlı hale geliyor.

5. Bunu daha önce açmayı düşündüm fakat fırsat olmadı :)

Sonuna kadar destekliyorum

6. O Ganimet anahtarlarını pakete ben koymadım Bigpoint koymuş ben sadece paketin içindekileri hesapladım :)
    (kampanyalara iyi bakmanı tavsiye ederim XL paketi)

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.