kamuflaj Varken İşaretlenir miyim

Konusu 'Genel Konular' forumundadır ve Mertoo35 tarafından 20 Eylül 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
 1. Mertoo35

  Mertoo35 User

  Kamuflaj aktifken adam bana nasıl tıkladı nasıl saldırdı nasıl kesti aklım almıyor adam eliyle koymuş gibi geldi kesti gitti aşırı sacma

  çok saçma yine aynı durum ama başka bir isim 61arif61 pes doğrusu
   
  Moderatör tarafından en son değiştirilen: 20 Eylül 2021
  zalim bunu beğendi.
 2. YARGU

  YARGU S-Moderator Team Darkorbit

  Merhaba,

  Konu başlığınız yeniden düzenlenmiştir.

  Kamufle sizin işaretlenmez olmanızı sağlamaz amacı sadece daha hızlı manevra ile karşı rakibinize önce atak yaparak avantaj sağlamanızdır.

  İşaretlenmenizin olağandışı bir durumu yoktur. Genel bir ipucu vermek gerekirse oyunda minimap kısmını büyüterek kamufle oyuncuların hareketlerini tespit edebilirsiniz ve hızlı bir şekilde tıklayabilirsiniz.

  İyi Uçuşlar!
   
 3. lEfe

  lEfe User

  Alış dostum alış... Darkorbitte ws atılmaz çünkü millet program kullanıyor bir tuşa basıyor sana kitleniyor ema basıyorsun bir daha kilitlenme tuşuna basıyor
   
  zalim bunu beğendi.
 4. gorunmez oluyorsun ama gemin hala yerinde duruyor ve mini haritada kirmizi nokta olarak gorunmeye devam ediyorsun, birisi geminin oldugu noktaya mausu getirirse mausun sekli ele donusur yani gemiye tiklanir. (normalde) adam mini haritadan yardim alarak mausu senin olacagin yerin yakinlarinda gezdirip durmadan tiklayarak denk getirip seni isaretler, gercekte basina gelen sey ise isaretleme programiyla sen ekranda bile degilken adam bir tusa basti ve seni isaretledi.
   
  YARGU bunu beğendi.
 5. oyuna biraz alışınca kamufleyi yakalamak zor olmuyor yani programı bilmiyorum ama ben bu konuda baya geliştirdim kendimi :D
   
 6. İLHAN06

  İLHAN06 User

  Suna dogru durust cevap versene oyunda engelleyemedıgımız program kullanan oyuncular var demek bu kadar zormu fanteziye gerek yoktu
   
  zalim bunu beğendi.
 7. YARGU

  YARGU S-Moderator Team Darkorbit

  Merhaba,

  Öncelikle üslubunuza dikkat ediniz.

  Verdiğim cevap dürüst her olay bir programa bağlanacak diye kaide yok ortada. Tecrübeli oyuncuların emeklerini veya en ufak bir olayı programa bağlamanız gerçekten çok garip.

  İyi Uçuşlar!
   

 8. müşterinle düzgün konuş senin karnını doyuran o
   
 9. UTM

  UTM User

  Modum allah gerçekten size sabır versin sorduğu soruya bak kamufle olmuş diye imha olamayacağını sanıyor :D
   
  YARGU bunu beğendi.
 10. Kamuflaj olunca seçilebiliyosun kesilebiliyosun. Bunun yanında oyunun içerisinde hile kullananlar var yanında olsun gözünü kapasın fareye gerek kalmadan bi tuşa basıyo sıkmaya devam ediyor. Ema atsan bile engelliyemiyosun. Bunu genelde kolsuzlar yapar ve bu şekilde kendini bişey sanırlar. Chatte artislik yaparlar. Anlamsız gevezelikler falan filan....
   
  adeniza bunu beğendi.
 11. esmerbay2

  esmerbay2 User

  ben adamın üslubunda bir sıkıntı göremiyorum. Ayrıca ortalık programdan geçilmiyor bunu sizde adınız gibi biliyorsunuz. Saçlarınız yanarken ateş diye bir şeyin var olmadığını iddia etmek gibi
   


 12. Adam ; İyi Uçuşlar! dedi diye damdan atlamasın bu :)
   
  YARGU bunu beğendi.
 13. smoonrise

  smoonrise User

  Bu oyundaki kamufle özelliği hakkında çoğu zaman yeni oyuncular tarafından yanlış bir düşünceye sahip oluyor görünmez olunuyor zannediliyor , bir yerde doğru gemi sayfasında görünmezlik sağlıyor ama mini haritada ( arka plan kullanmadan yani siyah hali ile kullanımı ile daha iyi görüş sağlıyor tabi sahip olunan ekran alanına uygunluk ile beraber göz algılamasınada uygun boyut seçilmesi gibi ) bu geçerli değil .

  Öncelikle nasıl aksiyon oyunların aım kasma için yapılan antremanlar varsa bu oyun içinde eski oyuncuların uyguladı öncelikle işaret alma hızlı işaret için cubi pordegitleri daha sonrada günümüz teknolojisi ile yapay zeka olarak okuldaki iş yerindeki oyuncuların sahipleri yokken kendi kendine kasılan gemilerini kamufleyden kesmek özellikle pvpdekileri ve kamuflenin uzaklığı işaretlenebilir mesafesi el göz koodinasyonu gibi yetenekleri sağlar yani mini haritadaki bir kırmızılık durumunda işaretiniz ne kadar mesafede ne açılarda gezdirmeniz gerekiyor onu tecrübe edinmenizi sağlar .

  Başka bir hususta genel yanlış ise savaş sırasında alınan kamuflenin yeterli olmaması ; yani mesela buz roketi efeği kalınca belli olur yeriniz veya düşman kombo koruma kullanıyor ise peti size saldırmaya devam eder ve yer gösterir doğal olarak işaretlenmeniz kolay olur . Yeni oyuncular için bilimesi gereken diğer hususlarda düşman eması - kamufle mayını - savaştayken kamufle alınca petiniz hala savaşmaya devam etmesi sizin kamufle özelliklerini siz istemeden bozar ve saldırya açık hale bırakır .

  Tüm bunlar legal oyun içinde olanlar , oyunda uzun zamandır hemde baya uzun zamandır oyun sahibi bu firmanın banlayamadığı ve belkide tespit bile edilemeyen otomatik işaretliyici '' Tutucu '' denilen hile mevcut buna ek y.tubedeki videolardan anlaşılacağı gibi kamufleyi görme ( yani açık gemi gibi görme ) durumuda bulunuyor tabiki ema sonrası hızlı işaret - radyasyonda işaret alma - uzaktan işaret alma - kalabalık savaşlarda grup içerinde kamufle olsa bile kişi görüp işaret alma gibi gibi haksız avantajları kullanıyorlar .

  Konun özüne gelirsek kamufle almak yaratıklardan ve legal oynayan oyun tecrübesi yüksek olmayan kişilerden korur illegal oyunculardan maalesef korumaz , tecrübeleri yüksek oyunculardan ise el göz koodinasyonuna ve reflekslerine göre koruma süresi değişir zaten zamanla legal illegal işaret durumunu hızı zamanlaması olarak ayırt edersin .

  Tavsiye olarak cubide prodegit işaretleme yada hızlı küçük yaratıkları işaretleme ile pushing yememek kaydı ile yapay zeka ile kutu toplayan kamufle gemileri işaretleme antremanı ile gelişirsin .

  '' Sadece aldığı paraya bakan bir ticari firma olduğu için kendi zaafını hatasını eksikliklerini görmezden gelip hala inat ile pvpde etkinlik - hala buglar ile dolu eternalde etkinlik gibi gibi sayısız maduriyetler ile devam ediyor yoluna bu oyun ve bu haksız adaletsiz para kazanımlarına tüm şirket çalışanları dahil dolaylı yada direk kazansada kazanmasada ''
   
  Son düzenlenen: 24 Eylül 2021
 14. YARGU

  YARGU S-Moderator Team Darkorbit

  Merhaba,

  Benim karnımı doyuran o değil. Siz şey değil misiniz ya 3 kuruş vergi verip onu da sosyal yardımla misli misli geri alan sonra yolda polis gördüğünde veya devlet dairesine gidince maaşınızı benim vergilerimle veriyorlar diyen zihniyet?

  Evet evet öylesiniz nerde olsa tanırız. Burası ticarethane değil eğlence platformu, keşke bu tip zihniyetler için toplum içerisine karışma ve medeniyet eğitimi verilen bir platform bilsem de yönlendirsem.


  İyi Uçuşlar!
   
  Dontforgetme bunu beğendi.
 15. zalim

  zalim User

  kısaca oyunda kamufe olmana gerek yok zaten herkez bot, ihtiyacın olmaz. Sana tavsiyem kendi haritanda kasılma rakip haritasında kasıl fuller senden kaçar. kaçmayanda sana sıkmaz hatta sen ona sık yaratılarını çal. bu arada tr6 da oyuncu kalmamış her server bu durumda mı?
   
 16. tr1-5 bi tık dolu ama boşa göre bi tık
   

Sayfayı Paylaş