Bug / Oyun hatasi Kamuflaja tıklama bug'ı

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve cagdas12380 tarafından 9 Nisan 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Düşmanla çatışırken ölmek üzere olduğumda emp patlatıp kamuflaj basıyorum. Ama EMP nin tıklama engelleme süresi biter bitmez adam bana tıklıyor. Böyle bikaç kez denk gelmiştim. Sorun tıklaması değil çevremizde dönen 2 tallon ve 4 kristallinin arasında dönüyordum tıklayamaması için ama adam anında hedefledi. Bu bir bug mı yoksa hile mi bununla alakalı bilinen bir şey var mı?

2. oyuncunun görüş mesafesinde isen tıklayabilir ema attıktan sonra görüş mesafesindende çıkmalısın

3. ateistkeci

ateistkeci User

Tutucu denilen bir programlardan kullanıyor olabilir eğer yaratıkların içindeyken seni seçtiyse onun dışında görüş alanındaysan yine seni seçmesi mümkün

-ÇOTANAK28_UĞUR- bunu beğendi.
  4. kesinlikle kullanıyorlar. Aynısını şu an tekrar yaşadım. Bunun cezası yok mu aynı Botlar gibi salınmış durumda mı kullanan adam binbaşı rütbe

5. ateistkeci

ateistkeci User

Bot taraması ile birlikte bu kişilere de banlama gelecektir diye düşünüyorum sonuçta taramada 3. parti yazılımları algılayacak şekilde olacak ve tutucu da bunlardan birisi olduğundan ceza alacaktır taramada :)

6. Themis.

Themis. Guest

Merhaba,

3. Parti yazılım kullanan kişilerin banlama yetkisi Merkez Ekiptedir, bu ve bunun benzeri program kullanan kişiler er yada geç cezalarını alacaklardır. Şikayetinizi raporlarıma eklemek üzere kilitliyorum.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.