Kamuflajlarım..

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve mimaotml tarafından 8 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. mimaotml

mimaotml User

Merhabalar.. Benim,hangardaki kamuflajlarımla ilgili bir problemim var.. Hangarımda en az 12 olmak kaydıyla 12'den de fazla kamuflajım vardı (dün 07 Aralık 2013),bu gece girdiğimde ise 2 tane kalmış olarak gördüm.. Acaba bunlar nereye gitti?? Dün kamuflajımın birini bozdum ve straurer,lordakia gibi NPCleri kestim ancak daha sonra kamuflaj eklemedim,buna rağmen elimde kalan 2,diğerleri nereye gitti acaba kontrol eder misiniz?? Hangarda eklenmeden kullanılmayan bir kamuflaj hatta kamuflajlar hatta ve hatta 12'den fazla kamuflaj diyebiliriz,kendi başına nereye gider bunu merak ediyorum.. ID:99369248

2. Merhaba ;

Support ile iletişime geçerek hesabınızın incelenmesini isteyebilirsiniz. Forum üzerinden size herhangi bir yardımımız dokunmaz.

Kilitlenmesi uygundur.

Keyifli Forumlar.

mimaotml bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.