Kamufle(görünmezlik) Soğuma süresi

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve (E)(R)D(E)(M)34 tarafından 3 Aralık 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Bekleme süresi

1. Olmalı

66,7%
  2. Olmamalı

33,3%
  1. Kamufle(görünmezlik) için bence 15-30 saniye bir bekleme süresi olmalı, en azından girip çıkarken bassın görünmezliği eyw ama her lazer sıkışta 20 kere basamasın şunu çok saçma bir olay oluyor savaşırken.

2. -=ODIN=-

-=ODIN=- Guest

Merhaba,

Kurallara uygun olarak konu açtığınız için teşekkürler. Konunuz Güncelleme ve fikir havuzu indexine eklenmiştir. Arkadaşlarımızında desteklemesi ile raporlarımıza ekleyeceğiz.

İyi forumlar.

GRANDMENTOR_OF_SPACE bunu beğendi.
  3. Olmaması halinde savaş mekanikleri değişir. -1

4. ŞahFD

ŞahFD User

Kesinlikle olması taraftarındayım, at amayı sonra çek kamufleyi kaç ohh ne güzel :)

5. Onu yapsınlar ona bir şey demiyorum aslında benim saçma bulduğum ateş ederken bile kamufleye basıyor çok saçma bir görüntü ve saçma bir olay bence, bassın ema kamufleyi kaçsın eyw yada beklesin tekrar bassın ama adamlar 10 saniyede 10 kere kamufle basıyor sıkarken ve çok rahatsız edici bu

6. Minerva

Minerva Guest

Merhaba,

oben isimli kullanıcı birden fazla hesabı ile anketinize oy vermiş olduğu için anketiniz sıfırlanmış, kullanıcı ve yan hesapları ile ilgili gerekli cezai işlem gerçekleştirilmiştir.

İyi forumlar.

Ataaa bunu beğendi.
  7. Aslında konu kitlenebilir,zaten gerekli ilgiyi görmedi , teşekkürler kolay gelsin.

8. Minerva

Minerva Guest

Merhaba,

Anketi sıfırlama nedenimiz toplamda 8 oy olması ve red oylarının aynı kullanıcının farklı hesapları ile verilmiş ve daha önde olmasıydı. Dilerseniz konunuzu güncel tutup destek almaya devam edebilirsiniz. Güncelleme ve fikir havuzunda bulunup gerçekleşen konuların hiçbiri bir anda destek alıp bir anda gerçekleşmedi. :)
    Ama yine de konunuzun kilitlenmesini isterseniz de bunu anlayışla karşılarım.

İyi forumlar.

Ataaa bunu beğendi.
  9. Kalsın o zaman, teşekkürler kolay gelsin

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 8 Aralık 2019
  10. Minerva

Minerva Guest

Merhaba,

Tartışma ortamı yaratmaması adına mesajınızı düzenledim. Sizden de bu konuda dikkat etmenizi rica edeceğim.
    Ne demek efenim, ben teşekkür ederim.

İyi forumlar.

Ataaa ve (E)(R)D(E)(M)34 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş