Kamufle P.E.T. Hasarı

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve elitebum*74 tarafından 28 Ekim 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Pet kamufulajken sıksınmı?

Anketin kapanma tarihi 4 Kasım 2020.
  1. Evet

70,0%
  2. Hayır

30,0%
  1. Bu bir bugmuydu bilmem ama pet çıktığından beridir kamufulajken pet ates ediyordu az öce yine denedim kesmiyor ne zamandır bu böyle

2. Aliens

Aliens User

Bugün gelen reset ile düzeltildi. Yani bu bir BUG veya istenmeyen bir özellikti.
    Ama umarım NPC'ye vurmasa da oyunculara vuruyordur. Savaşlarda EMP + Kamufle alındığında ki o anlık P.E.T. saldırıları savaşı kazandırabiliyordu, yapmıyorsa artık bir tık üzüldüm. :/

_-Thanatos-_ bunu beğendi.
  3. pet invokeye artık guzel hasarlar çıkartıyor o yuzden bugu kapatma hissiyatı dogdu :)
    kişisel görüşüm :)

4. Aliens

Aliens User

Eh, iki dakikada benim P.E.T. tek başına kesiyor. :D Yani normal karşılıyorum bir yerde. Ama bir yerde de P.E.T.'in güzel bir avantajıydı bu.

yılmazcan47 bunu beğendi.
  5. koskoca serverde senin petin gibi oynayamayan bi ton eleman var :D
    rigelin peti bile olamayan :)

NoName45_ bunu beğendi.
  6. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Gerekli cevabı veren oyuncu arkadaşımıza teşekkür ederim. Güncelleme duyurusu aşağıda eklenmiştir:
    Cesur pilotlar,

Bugün saat 11:00'da yapılan güncellemenin detaylarını sizlerle paylaşmak istiyoruz:
    • Hata: Birleştir’de bazı tarifler üretilemiyordu - DÜZELTİLDİ
    • Hata: Kamufle iken NPC imha ediıiyordu - DÜZELTİLDİ
    • Hata: Lazer cephanesi satılamıyordu - DÜZELTİLDİ
    • Hata: Tartarusun hız yeteneğinin droid uçuş düzenleri ile görsel sorunları mevcuttu - DÜZELTİLDİ
    İyi forumlar.

İyi Forumlar.