Kankırmızı Kimdir?

Konusu 'Kim kimdir? Oyuncu' forumundadır ve Kankırmızı tarafından 10 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. herkese selamlar,
    Adım Emre İzmirde yaşıyorum ve İzmir'de doğup büyüdüm.Yaşım 24.Barmenim.
    iskandinavya 1 de oynuyorum.
    Müzik dinlemek,bilgisayar ve özellikle teknoloji ile ilgili çoğu şeyler,Sporla da ilgilenmeyi seviyorum.Tabi eğlencemin içine darkorbitte giriyor.Bu sayedede oyundada kendi hayatımda da sevdiğim güzel şeylerle kombinasyon yaparak bende eğlenmesini çok seviyorum.
    İnsanlarlarla Konuşmak ve Birlikte Olmak beni Enerjik Yapıyor.
    Şimdiki zamana adapte olmam çok zor değil çünkü sık sık birden çok düşünceyi aynı anda yapmaya çalırım.Oyunda veya hayatta daha iyisini yapabilmek için çaba sarfetmeyi severim düşmek yada kalkmak yok istediğin şeyler için çaba sarfetmek var sadece benim için.
    Olaylar karşısında kararsız kalmaktan nefret ederim.
    Kolay, Çabuk Alışan ve Uyumlu bir insanım. Eğer son dakikada değişiklik olmamışsa :D
    Kendini çabuk tanıtan ve Başkaları tarafından uyumlu, eğlenceli ve çoşkulu biri olarak bilinirim.Bazı kişiler içinse öfke dolu biri olarak :)
    Yanlız zaman geçirmekten de çok hoşlanırım.Teorilerden çok gerçeklerle ilgilenirim.İnsanlar arasındaki duygular ve ilişkiler hakkında konuşmaktan hoşlanırım.Bilgilerim üzerinde hayal gücüne, etkilenmeye önem veririm.İlgi merkezi olmak hoşuma gider.Yeni olasılıklar üzerine düşünmeyi severim ve “''olabilir.'' kelimesini severim.Sözlü konuşmayı herzaman yazılı konuşmaya tercih etmişimdir ve Çok konuşkan biri olmakla bilinirim.Ben gelecekle ilgilenirim ve denenmemiş şeyleri denemeyi severim. Yaratıcılığı severim ve rutin işlerden nefret ederim.karşımda isen her kim olursa olsun konuşacak bir şeyler bulurum.İnsanların düşünceleriyle duyguları arasındaki bağı anlamaya çalışırım.Anında karşılık vermeyi çok severim...

Kısaca ben böyleyim diyebilirim.
    İskandinavya 1 den kucak dolusu sevgiler
    İyi forumlar iyi eğlenceler
    Kankırmızı

Veronika bunu beğendi.
  2. FENOMEN

FENOMEN User

Forumda zevkli vakitler geçirmenizi dilerim. Tekrardan hoş geldiniz :)

PΞИТΛFłVΞ bunu beğendi.
  3. Merhaba ,

Yeni foruma hoşgeldiniz. İyi vakit geçirmeniz dileklerimle

İyi forumlar.

4. jarekkk

jarekkk User

Ya bu kadar uzun uzun cümle yazmana gerek yoktu be kardeş.
    kısaca Türkiye serverlarının TAMAMINDAN daha iyi bir oyuncu
    iskandinavya genelinde benden sonra en iyi oyuncusun :)
    Global Avrupa 1e geçiş yapman-ız dileğiyle
    eski forumda: venus_pasha34

PS: -Appianien- kankamız Jackpot Arenada kazandığı parayı C* klanına bağışlıyacakmış puhaha :D

Son düzenlenen: 15 Aralık 2013
  5. -BoldMan-

-BoldMan- User

valla birader videolarını izledim :) Trollü olana bayıldım ciddi ciddi bya güldüm :) özellikle kapak sesi :D milyarder olsam isim hakkını satın alır sana yatırım yapardım iyi bir oyuncusun :) Başarılarının devamını diliyorum :)