Geri bildirim Kaos Omen Etkinliği Yorum Konusu

Konusu 'Tartışma / Görüşler' forumundadır ve sindbadmoscow. tarafından 8 May 2024 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. sindbadmoscow.

sindbadmoscow. Community Team Team Darkorbit

Merhaba Uzay Pilotları,

Etkinlik 8 - 14 Mayıs tarihleri arasında yeniden başlayacak ve Dispatch'ten alınabilecek Kaos Omen görevleri, Güneş Kutuları ve Kaos Parçaları sunulacak.

Etkinlik ile ilgili görüş ve önerilerinizi bu konu başlığında bizimle paylaşabilirsiniz.

İyi eğlenceler..

Kaos Omen Etkinliği SSS: Etkinlik Rehberi
    Kaos Omen Etkinliği ile ilgili Resmi Açıklama

2. adminim eski protegit tantanası etkinliğinde kaos parçaları kaos protegitten elde ediliyordu kaos protegit etkinliği gelince kaos parçaları kaos protegitten düşmeyecekmi

3. Aliens

Aliens User

Hayır, yine Kaos Protegit'ten elde edilebilir olacak.

Etkinlik geribildirimim:
    Mantık süper, gelen bir etkinliğe hazırlık etkinliği iyi fikir ancak ödüller yetersiz. Etkinliğe hazırlık sadece lafta kalmış. Sevkiyat değil, kapılara ve bazı saatler haritalara parça veren NPC'ler gelmeliydi ki tam anlamıyla bir hazırlık olabilsin. Fikir güzel ancak uygulama neticesinde çıkan sonuç kötü.

4. Epic görevler etkinlik boyunca 1 kere mi yapılabilecek sayın adminlerim

5. anlamadım şimdi etkinlik var mı yok mu şu sevkiyatı anasayfaya ekleyin oradan girip sevk edip çıkayım bari bir aydır oyuna başladım ama gerçekten çok sıkıcı olmaya başladı etkinlik hep ödeme yöntemi geliyor başlar başlamaz solaris paketini çektim sonra cartını çektim curtunu çektim vs derken etkinliğe hazır olayım dedim bir de ne göreyim gelen etkinlik hep savaş hep kapı ben b0t kullanmıyorum ki gg açayım anında yapayım katlayıcı var destek paketlerini alıyorum ona rağmen gg biriktiremiyorum git palla topla derseniz oyuna başlamışım gidip günde 3-4 saat palla toplayan biri ne derecede soğur oyundan tahmin bile edemezsiniz velhasıl kelam uri etkinliği olsun artık yeni başlayan 10 milyonlarca uri harcaması lazım atlama kuponu yok gemiyi 2-1den 2-7ye götürene kadar işkence çekiyorum resmen uri bitiyor tabana kuvvet yani şu oyunda yeni başlamak gerçekten çok zor oynamak kolay ilerletmek zor uri yok günde 4-5 saat oynayabiliyorum o da 25k uri anca ha bu arada 10k pete gidiyor maşallah benim palio o kadar yakmıyor abartmıyorum :D

6. Aşağıdaki görev oyun içinde "Lazer kullanmadan 10 Boss Devolarium öldür" olarak yazıyor. Düzeltilmeli.
    Lazer kullanmadan roketle keseyim dedim. Roket atınca görev iptal oldu. 4 kere iptal olduktan sonra dedim tam tersini yapayım, roket kullanmayayım o şekilde şansa görevi bitirdim.

7. BEDO1

BEDO1 User

dostum hazırlık yok yanlıs anlamıssın :D
    "Kaos Omen etkinliği, yaklaşan Protegit Pandemonium etkinliğinin bir ön bölümüdür. Bu nedenle Kaos Parçaları, Protegit Pandemonium etkinliğinin başlangıcında kaldırılmayacaktır. Bunun yerine, adaleti sağlamak için, envanterlerinizdeki mevcut Uzaylı CPU'ları veya Kaos Parçaları, bu Kaos Omen etkinliği başlamadan önce temizlenecektir." :D

8. ya bu etkinlikte ki 2 adet GGEU Üret nedir nasıl yapılır yardımcı olur musunuz

9. galaksi kapısı seyahat birimi.

birleştir kısmında özel öğelerde yuvarlak sarı olan nesne. solidus ve uridium ile oluşturuluyor.

10. byeno7

byeno7 User

%100 katılıyorum bazı saatler haritalara parça veren NPC'ler gelmeliydi

11. lazer değil roket kullanmadan diyor oto roketleri kapatıp keseceksin hoş ne veriyorsa yapmaya değer.

12. Aliens

Aliens User

Kapılardan Kaos Parçası çıkma şansı Diametrion ile bit sanırım. Bu çok kötü, kapı gönderiminde Diametrion'un nadir olması anlaşılır ancak bir CPU'nun 1.750 Kaos Parçası istemesinden ötürü Kaos Parçasının bu kadar nasir olması kesinlikle anlaşılmaz ve çok kötü bir durum.
    Güzel bir fikir ile yola çıkılmış ama kesinlikle büyük bir hüsran ile sonuçlanmış ön etkinlik olmuş...

13. Neden çünkü oyunda tutucular olduğu için çok fazla kasmasınlar diye herşeyi zorluyorlar ama normal oyuncuları düşünmüyorlar sonra şu etkinlik için katlayıcı bu etkinlik için katlayıcı 10 parça veriyor 20 parça olsa sanki çok anlamı olacak para verip oynayabilsem neyse kusmam geldi zeta yapıp havoc almak için yeni başladım ilk zetadan 2 havoc aldım 1 aydır full herşeyimi zetaya veriyorum kaldı ki x4 günü uri çektim onları da bastım 8.kapıya gireceğim bu pazar ilginçtir ki hala 2 havoc ben bu oyunun etkinliklerinden bir halt anlamadım uri veren etkinlik varsa söyleyin o zamana kadar oyuna girmeyeyim her etkinlikte aha bu etkinlikte uri kasarım gelişirim niyetiyle giriyorum saçma sapan etkinlik görüyorum yapılan etkinliklerin hepsi tutucuları destekliyor

14. mimesis etkinliği labirant etkinliği kısmen gelecek olan protegit etkinliği terör kapısı ve plutus uri kasabileceğin etkinlikler diyecem ama onuda ful olanlar iyi kasılır gelişmeyenlerde kısmen haritadan fazla kasarsın.

15. mimesis etkinliği geçen hafta gelen etkinlik değil miydi abi ben etkinliği anasayfadan görüyorum oyunda npc yok ki bir kaç kez yakaladım ama gerçekten onları yakalamayla uğraşacağıma gider 4-5te uber lordakia saimon mordon kovalarım uri çok değerli değil ya şuan herşey zaten paraya dönmüş ben şimdi lazerleri peti diroidi geliştirmeden kalkıp modül için sbaya zerre para harcamam ki hiçbir etkinlikte harcamam sadece katlayıcı vip indirim alıyorum sba aldım ilk başladığımda inanın 1 anahtar dahi alamadım görevler o kadar zor geldi ki atlama kuponum yok söylediği haritaya kavuşamadım bıktım bıraktım sba olayını

16. BaMbUlBeee

BaMbUlBeee User

ya bizi ymyrsayan yok biz bunu anladık illegal oyun oynayan yani % 80 civarı ne yaparsa yanına kar kalıyor biz sesimizi duyuralım derken öfke ile iki argo kullanınca hemen forumdan chaten ban bunu basiitçe yapanlar yetkmiz yok diyim burda kendilerini korumuya almışlar hakkını arayanı susturuyorlar ama az kaldı zaman la kim nedir göürücez

17. sevkiyattan elde edilen kaos parçası çok az, bir sevkiyatın yapılması en az 6 saat sürüyor, bu sevkiyattan çıkan kaos parçası ise 20 veya 30 şakamı bu. sevkiyat başına en az 500 parça çıkmalıydı ki etkinliğin bir cazibesi olsun.

18. parçaları nerede kullanacağız

19. Aliens

Aliens User

Etkinlik ile birlikte CPU'lar gelecek, onların üretiminde kullanılıyor.

20. KruelSiege

KruelSiege User

Kırmızı kredili roketlerin hala neden kutulara eklendiğine dair hiçbir fikrim yok. En ezik gemi bile kullanmıyor bunu. Niye sürekli ekliyorsunuz?