Bug / Oyun hatasi Kaos Parçaları Ambarda Yer Kaplıyor[ Raporlandı]

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve uninstable tarafından 23 Ocak 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. uninstable

uninstable User

Yeni bir etkinlikle yine bir hata meydana geldi, hangar yada ambar tamamen boş olmasına rağmen 9000 gemiye herhangi bir şey gönderilememekte(dün gece rahat şekilde gönderildiği halde). Zannediyorum kaos protegitlerden düşen kaos parçaları bu soruna neden olmakta. Etkinlik bitmeden giderilebilir umarım.

2. halilbnn

halilbnn User

Ambarın boş olmasına rağmen hiçbir hammaddeyi gönderemiyorum yeteri kadar yer bulunmuyor diyor yardım

3. ateistkeci

ateistkeci User

Birleştir güncellemesinde de aynı sorunla karşılaşmıştık İzokronat ambarda yer kaplıyor olarak görülüyordu, umarım bu sorunu kısa sürede çözerler :/

⚪ŞahinBey⚪ bunu beğendi.
  4. Merhabalar, bir önceki izokronat sorunu tekrardan ortaya çıktı. Biriktirdiğiniz kaos parçaları ambarda sayılıyor. Etkinliğe başlamadan önce beslemelerinizi yapıp öyle oynamanızı ya da kaos parçalarını hemen harcamanızı öneririm.

halilbnn bunu beğendi.
  5. Doğru hangarı seçtiğinize emin misiniz?

halilbnn bunu beğendi.
  6. ateistkeci

ateistkeci User

Aynı sorun bende de var; Kaos parçaları hangarda yer kaplıyor olarak gözüküyor genel bir sorun :(

halilbnn bunu beğendi.
  7. herkes de olan bir sorun sanırım

8. QaBBaLaH

QaBBaLaH User

ambar boş ama hammadde göndermiyor

9. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Az önce durumu denedim, lakin bir sorunla karşılaşmadım. Lütfen bu durum ile ilgili bir video kaydı alarak bize iletir misiniz? Veya resimler ile durumu açıklar mısınız?

İyi forumlar.

10. ateistkeci

ateistkeci User

Az önce denedim ve yine göndermedi istediğim miktarda :/ ancak elimde bulunan Kaos parçası sayısı kadar ambardan çıkarınca çıkan miktarda hammadde gönderebiliyorum

11. halilbnn

halilbnn User

Sorunu anladım ve çözdüm gemimdeki kaos parçası sayısı 600dü gemi ambarım 9640 9640 yollayınca olmadı birleştirden kaos parça sayıma baktım ve ambarın kapasitesinden çıkartıp 9000 yollayınca geldi sıkıntı kaos parçası ambarda hammadde olarak gözüküyor

12. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Durum tarafımca doğrulanmış ve az önce rapor edilmiştir. Sorun mümkün olan en kısa sürede çözülecektir.

İyi forumlar.

Saldırı-Hattı, ateistkeci ve halilbnn bunu beğendi.
  13. 9k ambar olmasına rağmen malesef yeterli alan bulunmuyor uyarısı veriyor
    ambar kontrolü yaptım ambar boş
    yine geçenki gibi bir problemmi var izokronatları ambarda görüyordu
    bundada kaos parçalarınımı ambarda görüyor nedir

14. Merhaba,

Bu sorun raporlanmıştır.

İyi FOrumlar.

15. Themis.

Themis. Guest

Merhaba,

Takım liderimizinde bahsetmiş olduğu üzere sorun doğrulanmış ve rapor edilmiştir. Bu nedenle ilgili konular birleştirildi.

İyi forumlar.

16. HAYYSİYET

HAYYSİYET User

s.a ambar boş olduğu halde skyb tan bir şey gönderemiyorum.benmi hatalıyım yoksa sorunmu var.

17. Themis.

Themis. Guest

Merhaba,

Yeni gelen etkinlikten dolayı bir hata mevcut konu raporlanmıştır.

Konunuzu ilgili konu ile birleştirmiş bulunmaktayım.

İyi forumlar.

18. Ökkeş

Ökkeş User

skylab ta hammade gönderemiyorum

19. skylabda değil yeni etkinlikte kastığın kaos parçalarını kullan ambarda yer kaplıyor.

20. Themis.

Themis. Guest

Merhaba,

Yeni etkinlikte ambarda ''Kaos Parçaları'' yer kaplıyor gözüküyor. Sorun kısa sürede tespit edilip Merkez Ekibe raporlanmıştır.

Konunuzu uygun başka bir konu ile birleştirdim.

İyi forumlar.