kapanan gemi

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve sacarım31 tarafından 9 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. sacarım31

sacarım31 User

merhaba ,ben ben yiğenimin gemisi için yazıyorum,gemisi 13 ocakta yapılan banlamalar esnasında ban aldı.tr serveri supporta ulaşmak için gemi sayfası açılmadığı için nasıl ulaşıp yazabiliriz,gemi hakkında bilgi almak istiyoruz.çünkü o gemi bot dahil hiç bir şey kullanmadı başka nedenle mi yada bazen sistem hatasından daha önce bazı gemilerde olduğu gibi hata banımı aldı inceletmek için görüşmek istiyoruz bize ulaşabileceğimiz bir adres yada mail verme şansınız olursa yada nasıl bir müracaat yapmamız gerekir. zaten gemi fazla gelişmiş değil.irisleri ,kalkanları ,lf3 leri bile çok az ve hiç bir şey kullanılmadı oyunada sürekli giren bir gemide değildi arada giriliyordu,illa sor dedi bana bende sormak istedim.yardım edebilirseniz memnun olurum.kolay gelsin.

2. Merhaba ,

Hesap inceleme yetkisi support'tadır. Bir şekilde support'a bahsettiğiniz gemi ile ilgili ID v.b. bilgileri yazıp mesaj yollayabilirsiniz.

İyi forumlar.

3. Darkorbite gir ayarlar simgesi var sağ üst köşede oraya tıkla Support yazıyo tıkla direk supporta git şikayetini yaz.

4. _-vurgun-_

_-vurgun-_ Guest

Merhaba

konu hakında gerkli bilgi verilmiş kılıtlenmsı uygundur

keyıflı forumlar

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.