Öneri Kapı düşme oranı artsın.

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve Hey!Amigoo tarafından 14 Ocak 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

kapı düşme olasılığı artışı

1. değişsin evet

91,7%
  2. değiştrilmesin

8,3%
  1. Hey!Amigoo

Hey!Amigoo User

merhaba kapı parçası verme oranının %15 ve ya %20 ye çıkartılmasını istiyoruz .
    bunun nedeni son parçalar çok yavaş geliyor 300 200 enerji de bile çıkmayabiliyor.

2. .Kuasar.

.Kuasar. Guest

Merhaba,

Konunuzu uygun bölüme taşıdım.

İyi forumlar.

3. DUMAN.

DUMAN. User

O zaman yaratık uridiumları da artsın herşeye indirim de gelsin kapılarıda dağıtsınlar bedavaya verdiğimiz emekler boşa gitsin oyun iyice basitleşsin anlam veremiyorum böyle isteklerinize oyun zaten şu hali ile bile çok kolay iken daha da kolaylaşmasını istiyorsunuz.
    Önceden 2x kapı ödülü vb vb yoktu gemi fullemek çok basit değildi kapılardan havoc bile çıkarmak için 25 30 tane zeta yapardık günlerce paladan çıkmazdık oyunun şimdiki hali ise çok belli yani bence zorlaşmasını istemeniz gerekirken bunu istemeniz anlamsız.

4. Hey!Amigoo

Hey!Amigoo User

kardeşim kötü birşey demiyorum bir kapı açmak için o kadar emek veriyoruz son parçalar da hiç atmıyor
    ayrıca emekden bahsetmişsin botla kapı açan insan benden kat kat hızlı gelişiyor %2 artsın demem mi garibine gidiyor?

5. DUMAN.

DUMAN. User

Ben sana kötü birşey diyorsun demedim oyun zaten basit dediğim gibi bu yüzdeler önceden test edilmiş şeyler ve oyunun ilk açıldığı senelerdeki gibi düşük değil arttırıldı kapı düşme olasılığı önceden bu kadar kolay kapı açılmadı herşey basitleşdi dediğim gibi bot kullananın kendi insiyatifine kalmış zaten kendisi kasmıyor ki basar hepsini.

6. Hey!Amigoo

Hey!Amigoo User

bak kardeşim oyun zor demedim evet kolay ama kapı dışında palladium toplamakdan bıkdık şu an 110 parça var açamıyorum zetayı oyun bence de kolay ama kapı dışın da insan bıkıyor zeta sıkıcı bir kapı

7. Bana kalırsa tamamen kapı sistemi değişmeli. Aşırı derecede tek düze bir işlem ve sadece işleri yokuşa sürüyor asıl zorluğun başarılı bir şekilde kapıdan çıkmak olması gerekirken asıl zorluk kapıyı tamamlamak oluyor. Kapı parçası toplarken de kapıyı tamamlarken de hep aynı şeyleri yapıyoruz ve Hades kapısını binlerce kez dönmüş oyuncular için bu artık resmen bir hamallık, zevk almaktan çok oyunda yerini korumak için yapılan bir "İŞ" olmuş durumda ve oyunlar ne zaman eğlenceden ziyade iş , zorunluluk halini alsa oyuncular oyunu bırakmaya başlıyor. Ayrıca durum kapı parçalarının düşme oranların artmasıyla olacak bir şey değil apayrı bir şey gelmeli artık.

8. uzayl80

uzayl80 User

şimdi benimde son 7 parcam kaldı kapıya 300 küsür enerji basdım gelmedi bencede kapının düşme oranı %5 falan artması lazım uyduruk bir kapı bile en az bin yiyor garantiside yok acılmanın abg kapıları mesela :)

9. Oyun bu haliyle kolay diyebilen biri ya işsiz güçsüz bolca vakti olan biridir ya ciddi anlamda zengindir ya da bot kullanıyordur.

0'dan başlayan birinin yapması gerekenleri yazsam burada destan olur bu bencilliğinizin sebebini cidden anlamıyorum.

10. Hey!Amigoo

Hey!Amigoo User

çok elit istemiyorlar başka sebebi olamaz bence az olmak değerli mantığı var bizim millette

11. şahsi görüşüm kapı düşme oranı artsın bu sayede elitli olur elitli olursa kasılır kasılırsa güçlenir bu sayede iyi bir darkorbit oyuncusu ortaya çıkabilir

Sayfayı Paylaş