Kapı Hakkında Bilgi ve Kıyaslama

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve Kara_Mamba2 tarafından 16 Ekim 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
 1. İlk zamanlar bana havocları fulleyene kadar ZETA yap denilmişti forumda. Havocları fulledim. Ardından hangi kapıyı bitireyim diye sorduğumda çoğunluk kappa kapısını bitirmemi söylemişti. Kappa Zetaya göre daha mı zor daha mı kolay ? Ayrıca Zeta kapısını bitirirken 21. dalgaya kadar istediğim gün oynayıp son dalgaları pazar günü bitirebiliyordum. Kappa kapısında kaçıncı dalgaya kadar bitirip ardından pazar günü tamamlayayım sizce ?
   
 2. Kappa zetaya göre daha zor bir kapı ama daha çabuk bitiyor.
  Oyunda en çok yaptığım kapı kappadır..Hiç sıkılmadan yaptığım tek kapı
  Zetaya göre daha az sıkıyor, dalgalar daha hızlı bitiyor..Zaten her türden yaratık geldiği için sıkılmıyorsun..Tek zor bölümü 6 tane boss lordakium geliyor o kadar..

  Kappanın don bölümünde century falcon geliyor son bölümü pazara saklayıp bitirirsen zetada oldu gibi 2 kat ödülür alırsın
   
 3. Merhaba,

  Kişisel fikrimi soracak olursanız Kappa kapısı zetaya göre daha zor olmakla birlikte daha hızlı biten ve destek veren bir kapıdır.
  Kapılar hakkındaki detaylı bilgilere aşağıdan ulaşabilir ve kıyaslamanızı kendiniz yapabilirsiniz.

  Kapılar Hakkında  İyi Forumlar Dilerim.
   
 4. Çok teşekkür ederim Öğrenmek istediğim her şeyi yazmışsınız.
   
  Dontforgetme bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş