kapı ödülleri sorunu

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Mr.ÖM€R tarafından 10 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Mr.ÖM€R

Mr.ÖM€R User

önceliki sorunun şu gg b kapısın yaperekn attığım kamikaze yaratıkları patlatmasına rağmen o yatıklardan ödül gelmmesi bunun biran önce hakkım olan ödülleri almazk istiyorum saygılarımla arz edrim.

2. Merhaba ,

Bazen Flash Player kaynaklı olarak kamikaze ile imha edilen npc'leri sistem algılayamıyor. Bu durumda ödüller gelmiyor ve ayrıca çöpleri de gözükmüyor. Genel olarak saldırı yapmadığınızda bu tür durum oluşuyor.

İyi forumlar.

3. aynen •Kıyamet• moderatörün dediği gibi bana flash player bana da gelmiyor ama gama kapısından bana %10 hp ve %10 res-bo1 çıktı neden buna cevap vere bilir misin moderatörüm saygılarımla...

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 19 Şubat 2014
  4. bildiğim bişi varsa bence flash playerden değil. mesela ben sibelonitleri yaparken kami attıktan sonra köşede hepsini gene kamiyle kesince urileri geliyor.Ama tallinleri keserken köşedekilere kami attıgımda gelmiyor. bunun farklı bi nedeni olmalı bence

5. tabutçu99

tabutçu99 User

aynen kapıda destek veriyo dalgqa atlıyınca bari 10 saat verse 1 saat ne işimize yarasın

Level 0 - 3

Level 4 - 6
    [​IMG]Level 7 - 9
    Level 10

Level 11-15

millet hangisi daha iyi duruyo :)

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 19 Şubat 2014
  6. viper1903

viper1903 User

arkadaşlar bu sorun sadece gg değil her yerde oluyor kamikaze atınca bazen kalabalıkta yazmıyor yaratıkları bu da bizim zararımıza oluyor. Flash player de ki sorun sadece bizi mi ilgilendiriyor bi an önce düzeltilmesi lazım

7. Merhaba ,

Konu hakkında gerekli yere bilgi verilmişti fakat son durum ne bilmiyoruz. Tekrar hatırlatmak için ileteceğiz.

Kilitlenmesi uygundur.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.