Bug / Oyun hatasi Kapı Parçası Çıkmıyor

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ..Khen`Mye´Genius* tarafından 1 Aralık 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Arkadaşlar Zeta kapısına yaklaşık 3 gündür 3000 bin enerji bastım ama 1 tane bile kapı parçası alamadım 106 parçaya kadar gayet normal parça alabilirken 106 dan sonra bozuldu 3000 bin enerji basıpta 1 parça alamamak şans değil imkansız ötesi bir durumdur oyunum buga girdi gemi değiştirdim öyle girdim olmadı hesaptan çıkış yaptım girdim gene olmadı ertesi gün girdim denedim yine olmadı bunu nasıl düzeltebilirim ?

2. bir 3000 daha bas

3. Titan.

Titan. Guest

Merhabalar,

Galaksi kapıları genel olarak şansa bağlı olduğu için parça çıkma oranları tamamıyla şanstır :D Sizin bahsettiğiniz durum şanstan öte başka bişi olmuş durumda. Lütfen aşağıdaki linkte bulunan adımları tamamlayınız. Eğer sorun hala devam ederse Support ekibimize yazabilirsiniz.

DNS Ön belleği Temizleme S.S.S
    Bağlantı Sorunlarına Sıralı Çözümler S.S.S
    Ön Belleği Ve Çerezleri Temizleme S.S.S

İyi Forumlar.