Kapı Sorunları

Konusu 'Genel Konular' forumundadır ve ιηтєяєѕтιηg®__[ΛLFΛ] tarafından 16 Aralık 2023 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. ya arkadaş bi kapı yapalım dedik gemi kapıda kaldı şu oyunu yıllardır düzeltemediler
    nasıl olacak şimdi

2. kapıdan kurtulmanın yöntemini buldum.
    tabi ki kapıda asılı kaldıysan cıkmak mümkün değil. Ne cıkıs yapmana ne de hangar değiştirmene müsaade ediyor. supporttan cevap gelene kadar kapıda kalmak istemiyorsanız şu yontemleri uygulayınız. ben yarım saat çabaladım ve en son kapıdan kurtuldum. tabiki 1 hakkınız yanacaktır.
    radyasyonlu bölgeye geliniz. radyasyonlu bölgede sayfayı yenileyiniz. tekrar giriş yaptıgınızda radyasyonlu bölgede olmanız gerekmektedir. radyasyonlu bölgedeyken gemi değişimi yapınız. gemi değiştirdikten sonra radyasyonlu bölgede kalmaya devam ediniz. geminiz patlayacak ve sizi ana üsse atacaktır.
    ben bu sekılde ana usse döndüm 1 hakkım gitti daha sonra tekrar düzeldi mi diye girdim ve düzelmediği için aynı yontemle cıkmayı basardım. umarım sızde cıkabılırsınız.

3. arkadaş bi tane admin çıkıpta cevap vermiyor ya iyice sıktı bu iş artık

4. JSMiller

JSMiller User

Kapıda kaldığınızda oyuna çıkıp girin.Girdiğinizde 15 saniye sayacak üsten hiçbir şey ellemeden bekleyin.Çıkış yada Yeniden Bağlan butonu gelicek,Çıkış derseniz kapıdan kurtulabilirsiniz.

5. kapıyı bitirdim x1 atmadı gg haritasında kaldım. 4 saat sonra yine atmadı bende gg haritasından çıkan yeniden bağlan - çıkış seçeneklerinden çıkışı tercih ettim. sonra hangardan gemiyi değiştirdim gemi değişti oyuna başlayıp gg de kalan gemiyi x1 çektim fakat kapı ödülleri daha gelmedi

6. ben 2 gün önce zeta yaptım. Zeta kapısı tamamlandı. Zeta kapısı tamamlandı. yazdı 3 4 sefer girdim yine aynı ama kapıda kalma gibi bir durum olmadı ödül vermedi kısacası kapı pazarı bekledim ben de bakalım 12 den sonra ödül alabilecek miyim bu arada 26/46 gösteriyor dalga.

7. dufexe

dufexe User

birebir aynı sorunu yaşıyorum bende de tam olarak 26 da kalmışım gibi görünüyor. eğer geliştirici ekip isterse yaptığım işlemleri adım adım tarif edebilirim sorunun bulunması adına. Ayrıca destek ekibine yazdım ama umarım droit tasarımı vs çöp olmaz elle ödülü girecek olurlarsa.

8. Arkadaşlar görüyorum ki bazı kardeşlerimiz 30 dk uğraşma sonucu kapıdan çıkabildiğini söylemiş, Kapı bittikten sonra 15 saniye sayıyor ve kapı tamamlandı diyor, sadece bekleyin yeniden bağlan butonu geldiğinde dokunmayın anasayfadan hangarınıza gidip herhangi bir gemiyi etkinleştirin ve sonra yeniden bağlana basın sizi haritadan dışarı atacaktır sonrasında oyun sayfasında ki gemi değiştirme işleminden kapıda kalan geminizi değiştirin ve dışardasınız..

9. MrKara

MrKara User

sabahtan berri 100lerce kişi dert yandığına dair forumu mesaj yağmuruna tuttu da 1 tane mod yada admin bi açıklama yapmadı işte müşterilerine bukadar değer veriyor bu oyun..

10. 3 saattir gir çık yapıyoruz.ne zaman indirimli satış yapsalar oyun çöküyor.kapıdanda çıkmıyor....offf off

11. DAYI2*

DAYI2* User

oyunun cılkı çıktı ne admini ne mod 'u adamların umrunda bile değil sonuçta arkadaşlar gönüllü yağıyor bu işi......
    hiç bir çıkarları yokkk

12. .Hakan.

.Hakan. Guest

Selam arkadaşlar,

Geç oldu ama yine de sorun çözüldü.

Konuyu kilitliyorum.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.