Destek Kapı yapmak için ideal gemi?

Konusu 'Genel Konular' forumundadır ve tolgahanozturke tarafından 24 Haziran 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
 1. Merhaba

  Oyuna yeni yeni başladıgım için bu konulara pek hakim değilim, forumda da benzer başlık bulamadım sizlere danışayım dedim:

  Şimdi kapı yapmak için şeref puanı bonusu veren gemi mi daha mantıklıdır yoksa tecrübe puanı bonusu veren gemi mi? Veya başka bir gemimi? Biraz araştırınca Goliath Champion mantıklı gibi geldi. Siz ne düşünüyorsunuz.
   
 2. Titan.

  Titan. Guest

  Merhabalar,

  Bu sizin oynanış biçiminize bağlıdır. Sıralama için oynuyorsanız oyuncularımız tarafından tercih edilen gemi G-şampiyon gemisidir. Lakin bence sıralama için oynayacaksanız tercih edilecek gemi Cerrah olmalı %6 ŞP ayrıca %6 TP %6 hasar çok fazla avantajlıdır.

  Eğer Hasar için kapı bitsin ben gemimin gelişimini önemsiyorum diyorsanız Cybork Venom(%12 hasar modüllü) ve solace(%15 npc hasar modüllü)tercihen daha mantıklı olacaktır. Oyun içerisinde en fazla hasarı bu gemilerle vermeni mümkündür.

  İyi Forumlar.
   
  tolgahanozturke bunu beğendi.
 3. ateistkeci

  ateistkeci User

  Rütbe dışında kapılarda avcı olarak (Gemi hız droidler lazer) oynayacaksan kesinlikle Solace yeteneği sayesinde hiç zorlanmadan yapılıyor kapılar
   
 4. 1-G-champion
  2-Specktrum
  3-Solace
  4-Hammerclawn yada aegis
   
 5. rahat etmek isiyom ben kardeş dersen solace. server 1.sine yetişeim bari dersen surgeon.albay bile N/A
   
 6. Luminous

  Luminous Guest

  Merhaba,

  Uyarılara rağmen bot kullanımına teşvik edici cümleler kurmaya devam etmeniz dolayısıyla hesabınıza gerekli cezai işem uygulanmıştır. Tekrarında cezanın katlanarak artacağını bilmenizi isterim.

  İyi forumlar.
   
  ateistkeci bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş