kapı zorluğu

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve BugraKY58 tarafından 22 Şubat 2023 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Tags:
  1. BugraKY58

BugraKY58 User

arkadaşlar rica etsem birisi kapıları en kolaydan en zora doğru yazabilir misiniz

2. Aslında zor kapı yok. Gereğinden uzun süren kapı var. Tahminimce gelişme aşamasındasın prolarını fulleyinceye kadar zetadan başka kapıya girme daha sonrasında kappa daha sonrasında abg hades e yönelebilirsin

3. Gemini

Gemini User

Bana göre Zeta daha kolay

4. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Genel olarak bir standartı yok sorduğun sorunun. Yani kişiden kişiye ve onların gemi/tasarım veya ekipmanlarına göre değişir. İlk yapılırken bir çok kapı zor gelebilir fakat yaptıkça ve geliştikçe zamanla alışkanlık olur. Fakat genel olarka Alfa - Beta ve Gamma zordur. Özellikle Gamma zordur. Gelişme aşamasındaysan Zeta iyidir. Havoc , Günlük Dosyası , Kutu anahtarsı vs :) Derken havoc 10 tane olunca Hercules için uğraşırsın.

5. titans___

titans___ User

Mesele sEnde ne var en kolay Alhpa kapısı , Promethus lazerlerin varsa güve ile pete de güzel lazer dizer elitin sepli gemi üstüne ihale veya 4-5 deki npclerden hasar kalkan dp ile güclendır daha kolaylaşır da , kapısız olmaz da ben lambda 15 Dakka da yaparım da ilk çıktığında ne zorlanırdım da o zaman da lf4ler tamdı şimdi durmadan bir şy çıkartıyorlar , alana kadar seksen sekiz takla atyoruz bazıları da yalan oluyor lf4 için yıllarımızı verdik , bana gelişmiş 10 gelmişti bir etkinlik HİTAC dı yanlış hatırlamıyorsam , daha herkuller tam değil di gelişmiş lf4 vardı da geri kafalılık ettim pro lazerler için geç başladım da bunları çöp ederlerse çok kişi bye bye baby der, ben alpha ilkinde proları tutamazdım lag nasılsa beta gama talin talonları geç git prolar ben sağa onlar sola tutması bende sorunluydu hala lag sorunu yüzüne ebg de prolarda npclerden kalkan dlb düşürürüm kalkan destekleri toplamda 75 iken giriyorum da ımpulselar seri vuruyor elitliyorum bazende kaymak gibi oluyor hani sorun bende oluyor zaten başkasında sanmam .

6. eee sonuç oloarak da
    ben anlamadım da
    hangisi kolay da
    şimdi da da da..

7. Aliens

Aliens User

Seviyeniz düşük ise Gamma, Kuiper ve Delta'da (Sondan bir önceki Boss Lordakium ile Protegit dalgası zorlayıcıdır) zorlanırsınız.

Sizin istediğiniz şekilde sıralayacak olursak:
    Örnek bir envanter içeriği: Güve Uçuş Düzenine sahip, 10 Prometheus, 8 Iris, 3 BO2 Kalkan ve 21 SLL-3 lazere sahip; genel anlamda x1 vurmak zorunda olan bir gemi olduğunuzu düşünelim.
    1. Lambda
    2. Epsilon
    3. Zeta
    4. Kappa
    5. Alpha
    6. Beta
    7. Delta
    8. Kuiper
    9. Gamma
    10. Hades (Bu seviyede grup bulmanızın zorluğu sebebiyle bu sıradadır, yoksa grup ile kolaydır.)
    11. Kronos (Bu kapıyı bu soruyu sorduğunuz için son sıraya sakladım. Her halükarda tüm kapıları yapmanız gerek ki bu kapıya sahip olun.)

Size tavsiyem:
    İlk olarak Palladium ile enerji biriktirip Pazar günleri Zeta yapın. En azından 20-25 Zeta'nın sonunda dengeli bir şekilde Kappa ve Zeta yaparak ilerleyin. Zeta size ihtiyaç duyduğunuz eliti, hasarınızı arttırabileceğiniz Havoc Droit Tasarımı'nı, özellikle Prometheus yapımı için gerekli Ganimet Anahtarını (50) ve Ar-Ge için Günlük Dosya [102 (2 adette Devourer'den çıkar)] verir. Kappa ise yine elit ve bol miktarda TP ile Kredinin yanında DP ile Kalkanınızı arttıran Herkül Droit Tasarımını verecektir. Bunları tamamladıktan sonra ABG (Alpha-Beta-Gamma) ile yine dengeli, tüm enerji ve Uridiumunuzu tüketmeden Zeta Kapılarını dönmeniz yararlıdır. Geminiz bu rotayı takip ettiği takdirde kendiliğinden gelişeceği için sonraki hedefiniz Spartan Tarifi için Kronos yapmak ve ardından hem Spartan, hem de yeni roketatarlar için (1 Triskelion - 2 Hydra - 1 Neptune) gereken toplamda 12.850 Bölünme Kristalini hızlıca tamamlamak için Hades yapmak olmalıdır.

8. titans___

titans___ User

Alpha Kolay açılması da kolay da sende ne var geminde 17 ol pro lazer yap geliştir güven olsun elitin olsun kolaylaşıyor ar ge ve sep besle bos uber talin den arada hasar npc hasarları çıkar kolaylaşır , ar ge modül nedir hani zeta da Deveruer de zorlanırsan tıklama da vız at deveruere yandakileri tıklamak kolay oluyor diye sana tavsiye vermek için yazdım açıkçası mecbur kapı yapcan , zorsa kalsın yamıycakmısın Gama Zeta Kronos ve Lamda sonlarda zorlaşıyor videoları var izlemen sana daha faydalı olabilir elit gemileri izlersen ooo çocuk oyuncağı dersin de Lag varken çok kolay ebedi kapı ilk bölümlerinde lagda geçen patladım , yapcak bir şey yok eletktrik gitse acil işin çıkmayacak mesela ebedi kapıda hayatını oyuna göre modüfiye etmek jenarötör falan almak daha zor bence .

9. anladım da sağol da.

10. en zor kapı kuiper kapısıdır...bölünme kristali için çok yapmıştım.ayrıca eskiden 200 bin uridyum bonus ödülü içinde çok yapılıyordu.ama artık o ödülü darkorbit fixlediği için eski bir popileritisi kalmadı....ondan sonrada gamma kapısı gelmektedir benim görüşüme göre..aslında kapı kolay ama npcler diğer kapılara göre 3 misli kuvvetli oldukları ve uzun sürdüğü için biraz zor diyebiliriz..