Kapıda Kaldım

Konusu 'Genel Konular' forumundadır ve muhbirler tarafından 5 Nisan 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Tags:
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
 1. muhbirler

  muhbirler User

  suporta mesaj attım tatile mi gitttiler anlamadım bakan yok ya :D
   
 2. biz oyuna giremiyoruz sen nasıl oynayabiliyorsun acaba?
   
 3. .Hypnos.

  .Hypnos. Guest

  Merhaba,

  Yoğunluktan dolayı sıra gelmemiş olabilir bir süre daha beklemenizi isteyeceğim. Başka bir sorunuz yoksa konunun kilitlenmesini talep edebilirsiniz.

  İyi forumlar.
   
  muhbirler bunu beğendi.
 4. muhbirler

  muhbirler User

  beni suçlarmış gibi bişey sezdim ama enyse. Tahmini 3 saattir falan lambda kapısında görünüyor ne hangar değişiyorum nede oyuna girebiliyorum Bağlanılıyor ekranında kalıyor sadece sabredeyim dedim bu saate kadar sorun çözülmedi bende buraya yazdım. Anlatabildim mi ?
   
 5. muhbirler

  muhbirler User

  ilginiz için teşekkürler modum konu kitlenebilir
   
 6. LOW51

  LOW51 User

  Şu oyunun haline bak. Gemilerin yarısı kapıda kaldı, diğerleri bağlantı kuruluyor deyip kalıyor. Bütün sorun kapılarsa kapatın kardeşim hepsini. Hades mades hepsini kaldırın o zaman. İş satışa keldimi kredi kartında sekme yok. Anında çekiyor.
  Sayın modelatör kardeşlerim. Bizim size ettiğimiz tek kelime yok. Sizin elinizden bir şey gelmediğini de biliyoruz. Ama yapacağınız bir şey var. Lütfen iletiniz üst makamlara. Çalışmayan bir oyunda hala satış sayfası neden açık. Alınan güçlendirici ve indirim, katlayıcı vb. hepsi boşa gitti. Bütün hazırlıklar gitti ve hepsini geri istiyoruz. Kapalı kalan, takılı kalan yada oyuna hiç girmeyen gemilerin indirim süreleri ise çalışmaya devam ediyor. Bu ticari ahlaksızlık, dolandırıcılık ve ticari ahlaka aykırılık değil midir.
   
  Oyuncuxart bunu beğendi.
 7. LOW51

  LOW51 User

  Çalışmadığı ve kullanılamadığı bilindiği halde satış yapmaya devam etmek direk olarak mahkeme konusudur ve tazminat hakkı dahi doğurur. Almanya da olunması kimsenin ulaşamayacağı anlamına geliyor. Darkorbit yönetimi haksız kapatmalar, kullanılamayan ama bilindiği halde satışı yapılan ürünler vb. yüzünden sonunda öyle bir ceza yiyecek ki ( Dört gözle o günü bekliyorum ) belki aklı başına gelir. Almanya da oturup biraz olsun uğraşacak kimse yok mu? Delilleri biz veririrz. GİŞ falan da hiç bir halta yaramaz.
   
  Oyuncuxart bunu beğendi.
 8. .Hypnos.

  .Hypnos. Guest

  Merhaba,

  Rica ederim. Konu isteğiniz üzerine kilitlenmiştir.

  iyi forumlar.
   
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş