Bug / Oyun hatasi Kapıda Kalma Sorunu

Konusu 'Teknik Etkinlik Konuları' forumundadır ve ouzbtmn tarafından 4 Nisan 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. ouzbtmn

ouzbtmn User

gamma kapısında takılı kaldım neden bu kapılar herzamann böyle sıkıntılı ya birşey anlamadım bi kapı günümüz var bari o gün sıkıntı giderilsin

yokmu yardım edecek birileri

Kapı yaparken kapıda kaldım yardım lütfen

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 4 Nisan 2020
    mirza011tuncay bunu beğendi.
  2. Themis.

Themis. Guest

Merhaba,

Öncelikle konu başlığınızı düzenledim, kurallar gereği tamamen büyük harfle yazmak ve konu içeriğine uygun olmayacak başlıklar oluşturmak yasaktır. Lütfen tekrarlamayınız. Ayrıca alt alta yazmak(flood) yasaktır, lütfen tekrarlamayınız.

Forum yetkililerinin oyun içerisine herhangi bir müdahale yetkisi yoktur. Lütfen sizlere yardımcı olması için Support birimimiz ile iletişime geçiniz. Arkadaşlarımız en kısa süre içerisinde sizlere yardımcı olacaktır.

Sormak istediğiniz başka bir sorunuz yoksa konunuzun kilitlenmesini talep edebilirsiniz.

İyi forumlar.

3. ouzbtmn

ouzbtmn User

support ile iletişime geçtim ama değişen birşey olmadı hala aynı sorun ve her iki günde bir sorun aynı şu anda bile kapıda takılı kaldım bi kapı günümüz var oda rezil oluyor başka bi çözüm bulun artık şu an da ben kapıdayım ve ne çıkabiliyorum nede patlaya biliyorum

gemi gidiyor ama pet oldugu yerde kalıyor

4. bende kaldım ne atlıyor ne çıkıyor

5. Themis.

Themis. Guest

Merhaba,

Öncelikle sizleri bir önceki mesajımdada uyardığım gibi alt alta yazmak yasaktır. Lütfen mesajlarınızı birleştirdim lütfen tekrarlamayınız. Bunun yerine sol altta bulunan "Düzenle" seçeneğini kullanabilirsiniz.

Sorunu Merkez Ekibe raporladık ve şuanda Teknik ekip sorun ile alakalı çalışma yapmaktadır. Sizlerden ricamız tekrardan bu gibi durumlar ile karşılaştığınızda Buradaki konudan yararlanarak HAR dosyalarınızı Teknik Ekibe bildirmek üzere Support ekibimize göndermenizdir. Göndereceğiniz HAR dosyaları Teknik Ekibin sorunu daha hızlı çözmesini sağlayacaktır.

İyi forumlar.

ouzbtmn bunu beğendi.
  6. ouzbtmn

ouzbtmn User

eyw sağolasın

7. Vitamin

Vitamin User

3 saattir Beta kapısında sıkışmış durumdayım. Hicbir şekilde cıkamadım . Bu nedır boyle nasıl bir işkencedir. Çözmek bu kadar mı zor 2 haftadır bu sorunu yaşıyoruz . Destek alıyoruz onu alıyoruz bunu alıyoruz ama olan bize oluyor yıne .

8. Themis.

Themis. Guest

Merhaba,

Başka bir sorunuz yoksa konunuzun kilitlenmesini talep edebilirsiniz.
    Buradaki mesajımdada belirttiğim gibi ;
    İyi forumlar.

9. kaldık valla beta da sonunu yapım geceyi bekleyim derken kapıda kaldık ya

10. MrWho

MrWho User

Galaksi Kapısında/Portalda Sıkışma
    Galaksi Kapısında/Portalda Sıkışma adlı formda artık yanıt kabul edilmiyor.
    Bu durumun hatalı olduğunu düşünüyorsanız formun sahibiyle iletişim kurmayı deneyin.
    bu bildirim veriyor

dc ye girerkende davet geçersiz diyor kapıda kalsam ne oalcak admın bey

11. portalda takılı kaldım biraz oyuna ilgi gösterin

12. Themis.

Themis. Guest

Merhaba,

Öncelikle forumda alt alta yazmak yasaktır, bu sebeple mesajlarınızı düzenledim. Lütfen tekrarlamayınız.

İlgili duyurular askıya alınmıştır. Lütfen kapıda kaldığınızda Support birimimiz ile iletişime geçiniz.
    Lütfen Support birimimize durumla ilgili bir bilet atınız, arkadaşlarımız en kısa sürede sizlere yardımcı olacaktır.

İyi forumlar.

13. KTUVAN

KTUVAN User

Abi yeter ya bu kalma işi bireysel değil ki ticket atalım. Hemen hemen herkez yaışıyor aynı problemi . Çözün artık şu problemleri