Bug / Oyun hatasi Kapıda Kalma sorunu

Konusu 'Genel Konular' forumundadır ve OneDayOneNight tarafından 2 May 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
 1. kaldık kapıda çıkamıyoruz, devam edemiyoruz, patlamıyoruz.. ne olacak bu oyun yahu ?? FM ler bu konuda bilgi istedi mi alamanyadan??

  iyi sabırlar herkese..
   
 2. DewilCrayz

  DewilCrayz User

  oyun rezalette zirvede LAG dan ne savaşılıyor ne kapı nede başka bırsey şuanda oyunada giremıyoruz..gerçekten soğuduk..bi çare
   
 3. bir buçuk saattir bağlantı kuruluyor hatası var halen oyuna giremedim içine ettiniz oyunun
   
 4. ya bu nasıl bir iştir adminler görevinizi yapsanıza bu oyunun haline böyle bir saattir oyunda lag var
   
 5. KRALINA

  KRALINA User

  beyler haritada skntı yok gibide galaksi kapıları çok beter ya radyasyonlu bölgeye öldüm hemde harita ortasında :D slotlar beni kovalamalı ben onları kovalıyorum :Dd
   
 6. .Hypnos.

  .Hypnos. Guest

  Merhaba,

  Öncelikle konu başlığınızı düzenledim. Bize gelen bilgileri bizler de sizlere direkt aktarıyoruz. Diğer konulardaki mesajlarımızda da belirttiğimiz gibi raporlamalar yapılmıştır ve teknik ekip sorunların çözümü için yoğun bir şekilde çalışmaktadır. Bu süre zarfında biraz daha sabırlı bir şekilde beklemenizi söylemek zorundayız. Başka bir sorunuz yoksa konunun kilitlenmesini talep edebilirsiniz.

  İyi forumlar.
   
 7. Oyun yok varsa biraz chatt biraz da forum.Oyuncuların azcık rahatlamasına fırsat verin be kardeşim.Bunu kilitlesen yenisi açılacak ne fark edecek ki.Bari tek başlık altında yazalım ne yazacaksak.
   
 8. .Hypnos.

  .Hypnos. Guest

  Merhaba,

  Haklısınız fakat uyarılara ve birleştirmelere rağmen aynı başlıklar açıldığı için gerekli cevaplar verildiği takdirde konunun kilitlenip sorunu yaşayan oyuncuların tek konu altında cevabı bulmasını sağlamayı çalıştığımız için böyle bir öneride bulunuyoruz.

  İyi forumlar.
   
 9. ne kadar çok konu o kadar ses birleştirmeyin kardeşim konuları bütün forum lag konularıyla dolsun...
   
 10. .Hypnos.

  .Hypnos. Guest

  Merhaba,

  Dediğiniz şekilde olacak olursa düzen sağlanamaz ve karışıklık olur. Bu sebeptendir ki konuları birleştirip bütünlük sağlayarak tek çatı altında toplamaya çalışıyoruz.

  İyi forumlar.
   
 11. bu gün için bir bucuk haftadır uğraştım 3 zeta biriktirdim ve oyuna bile giremiyorum girsemde kapıya giremiyorum..Sözüm moderatörlere değil oyun yapımcılarına...Çıldırmamak elde değil!
   
 12. Şirket aynı şirket, oyun aynı oyun , program aynı program.
  Ne teknik ekipmiş be arkadaş. Ekipler mi bilmem ama teknik olmadıkları kesin. Herkes toplanıp oyunu batırmaya çalışsaydık yine de bu ekip denen toplama marabaların başardığı kadar oyunun içine edemezdik.
  Server kaldırmıyor heeyyy. Sorun server da. Birazcık para harcayın bi zahmet.

  Para verip vip aldık. 1 aydır oyun oynayamadım. Güçlendirici , indirim vb aldım ama hepsi boşa gitti. Her atladığım kapıda takılıp kaldım ve her gün sabah resetine kadar gemi iptal. Hangar dan bakınca geminin bulunduğu yer bilgisi bile boş. Oyundan da çıkamıyorum.
   
  Moderatör tarafından en son değiştirilen: 3 May 2020
  IIMuncuRII bunu beğendi.
 13. _-Thanatos-_

  _-Thanatos-_ Guest

  Merhaba,

  Mesajınız tarafımca birleştirilmiştir. Forum Kuralları gereğince alt alta yazmak yasaktır, lütfen daha sonraki mesajlarınızda bu kurala uyunuz.
  Oyunda bulunan Lag ve Bağlantı sorunu rapor edilmiştir.

  İyi Forumlar.
   
 14. dün lag yüzündene etkinlikten kalkan alamadım şimdide oyuna giremiyorum.. bi keyif bırakmadınız..
   
 15. _-Thanatos-_

  _-Thanatos-_ Guest

Sayfayı Paylaş