Kapıda Sıkıştım

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve kerimerim tarafından 19 Ocak 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. kerimerim

kerimerim User

x2 günü gelmiş kapımı yapayım dedim atlar atlamaz oyun gitti bağlantı kuruluyor ekranında kaldı. Bunu nasıl çözeriz supporta yazsam 2 iş gününde dönüyor etkinlik bitecek napıcam ben ?

2. .Kuasar.

.Kuasar. Guest

Merhaba,

Bu talihsiz olay için üzgünüm, yüksek ihtimal ile teknik bir sorundan kaynaklı kapıda sıkışmışsınız, bu konuda malasef bizler müdahale edemeyiz siz support ile iletişime geçiniz, size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

İyi forumlar.

_ALPHA_ bunu beğendi.
  3. kerimerim

kerimerim User

Öncelikle ilginiz için teşekkürler. Sorunu hallettim 1 hayat gitti ama olsun iyi görevler.

4. .Kuasar.

.Kuasar. Guest

Merhaba,

Sorununuzun çözülmesine sevindim, başka bir sorunuz yok ise konunun kilitlenmesini isteyebilirsiniz.

İyi forumlar.

_ALPHA_ bunu beğendi.
  5. kerimerim

kerimerim User

Tabi kilitlenebilir.

6. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Konunun kilitlenmesinden önce bu gibi sorunları yaşayan üyelerimiz için sorunu nasıl çözdüğünüzü anlatabilir misiniz?

İyi forumlar.

_ALPHA_ bunu beğendi.
  7. kerimerim

kerimerim User

Kapıya atladım oyun gitti biraz uğraştım f5 attım olmadı. Fakat hangardan baktığımda geminin bulunduğu konum boştu yani bilgi yoktu (gg zeta yazmıyordu sanırım patladığı için olabilir). Sonra başka bir hangara geçtim kapıya girdiğim gemiyi çağırdım tamir olup girdim. Bu şekilde hallettim sorunu.

.Paradoks. bunu beğendi.
  8. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Yardımınız için teşekkür ederim :) . Anlatdıklarınız bu gibi sorun yaşayan üyelere yardımcı olacaktır.

Konu isteğiniz üzerine kilitlenmiştir.

İyi forumlar.

_ALPHA_ bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.