kapıdan atlama sorunu

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve 01ahmetcan01 tarafından 30 Ekim 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. merhaba.tr2-3te oynuyorum portaldan atladığım zaman oyuna f5 çekmek zorunda kalıyorum.lütfen şu bugun düzeltilmesi için bildiriniz.(zetada 4 kere patladım.bu son hakkım düzelene kadar yapmayacağım)

2. smoonrise

smoonrise User

(Bilgi sahibi değilsen bu adımı atla yada y.tubeden video izle , release kod ile netin gider - renew kod ile geri gelir netin )
    - ipconfig /release
    - ipconfig /renew
    - ipconfig /showclassid
    - ipconfig /setclassid
    - ipconfig /displaydns
    - ipconfig /flushdns
    Arama kısmına '' çalıştır '' yaz enter .
    - %temp%
    - temp
    - Prefetch
    - Recent
    içindekileri sil .
    C:\Windows\SoftwareDistribution\Download içindekileri sil.
    C:\Kullanıcılar\Bilgisayara verilen isim\AppData\Roaming\Macromedia\FlashPlayer\#SharedObjects
    içindekileri sil.
    C:\Kullanıcılar\Bilgisayara verilen isim\AppData\Roaming\Macromedia\FlashPlayer\macromedia.com\support\flashplayer\sys
    içindeki settings.sol hariç sil.
    Arama motoruna '' Global Storage Settings Panel '' yaz ve oradaki ayarı sınırsız çek .
    (her çerez silmeden sonra bu işlemi tekrarla )

Tarayıcından oynuyorsan bunları uygula , client oynuyorsan 3d dene yine devam ediyorsa sorunlar tarayıcıdan oyna hiç zorlama dostum client beta sürümü ve sorunları çok geliştirme aşamasında hala boşuna madur etme kendini tarayıcıdan devam et ara ara girip durumuna bak client .

3. buları nereye yazacam

teşekkürler video izleyerek yaptım.konu kilitlenebilir.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 30 Ekim 2020
  4. .Hypnos.

.Hypnos. Guest

Merhaba,

smoonrise üyemize açıklamalarından dolayı teşekkürler. Konu isteğiniz üzerine kilitlenmiştir.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.