kapılar için yardım

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve BugraKY58 tarafından 16 Şubat 2023 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Tags:
  1. BugraKY58

BugraKY58 User

arkadaşlar gemi̇m full lf3 + full i̇ri̇s i̇ri̇slerde full kararsız lf4 var jenaratörler falan full hi̇ç bi̇r şeyi̇mde geli̇şti̇rme yok gemi̇m goli̇ pet 3 lvl kami̇kaze var 6k ortalama lazer hasarım var şu anda hangi̇ kapıyı yapabi̇li̇ri̇m ve bana katkısı olur lütfen bana yardımcı olun

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 16 Şubat 2023
  2. smoonrise

smoonrise User

Bence ZETA iyi bir tercih olabilir , pazar günleri x2 gününde solace nin dp özelliği ( yoksa ihalden kredi ile alınabilir ) ile x4 ile güçlendirici ile bence o kapıyı yapar bu gemin , havoclar - yeşil anahtar ( ilerde prometus vs için gerekir ) - arge için dosya v.s. için iyi bir tercih olur , ilerde kappa ve hades olarak devam edersin ilerlemene , yinede son karar senin ...

BugraKY58 bunu beğendi.
  3. BugraKY58

BugraKY58 User

kral sağ olasin da solaceyi̇ nasil alayim bu gemi̇de öyle bi̇r kredi̇ ne gezer en son 50 mi̇lyar kredi̇ye alinmiş

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 16 Şubat 2023
  4. smoonrise

smoonrise User

Demekki onunda miktarı artmış dolara özenmiş ihalde desene :) şaka bir yana eski ihalelerden bakıp bir ortalamasına bak istersen belkide solace plus alan birine denk gelmiştir o ihale , ortalama ihaleler hep yüksek ise bir ihtimal birleştirden elde etmek eğer orada istenenlerde zor gelirse elinde olan tasarımlardan en verimli olacak olanı seçersin .

5. kral büyük harfle yazma seni duyabiliyoruz.kapı yapmak için ne solaceye nede güçlü ekipmana ihtiyacın yok öncelikle zeta kapısı en kolay kapılardan biridir al bir güve uçuş düzeni petini aç gelişsin yaparsın sıkıntı yok.solace için acele etme anahtar kullanacaksın nasıl olsa topladığın parçalardan birleştirden yaparsın herşey zamanla olur kral sabretmesini bil yeter.

6. _Blade_

_Blade_ Guest

Merhaba,

Öncelikle forumda büyük harfler ile başlık ve mesaj yazmak yasaktır. Bu nedenle konunuz, mesajlarınız ve başlığınız düzenlenmiştir.

Cevap veren arkadaşlara teşekkür ederiz. Benim tavsiyem de haftasonları özellikle pazar günü zeta yaparak havoc eksiğiniz varsa havoc droit tasarımlarını tamamlamanız yönünde olacaktır. Ondan sonraki aşama ise hercules tasarımlarını tamamlamak olacaktır.

İyi forumlar.