Kapılar Ödül vermiyor [GÜNCEL]

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve FlamesLordTRR tarafından 6 Ocak 2024 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. arkadaşlar az önce kappa yaptım ödül vermedi ve oyun sürekli kapıdayken gidiyor bağlanmıyor az önce tam yaklaşık 17 18 dakika sonra gir çık yapa yapa anca bağlanabildim.
    Gelir birazdan o önbellek doldur boşalt modemi üfle diyen admin :D ahahahaha

dipnot:Bu arada ticket adminler 1-2 haftadir hiç bir şekilde ticketlarıma cevap vermiyor haberiniz olsun.
    TR ticket admini tek @Zeus bu arada haberiniz olsun en son kendisiyle sürtüşme yaşadım bigpoint e mail atarak şikayetimi bildirdim haksız yere beni forumda reason belirtmeeden banlayıp ticketlarıma seviyesiz yaklaşımından dolayı ve forumda paylaştığım konuları argo küfür vb. kullanmadığım halde ricam dışında mesajlarımı düzenlemesinden dolayı belki yollar ayrılmış olabilir.
    Neyse konuyu uzatmıcam seyir defteri resmini paylaşıyorum haberiniz olsun sorun düzelene kadar kapı yapmayın !.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 8 Ocak 2024
  2. oben

oben User

sen bendende sorunlu birisine benziyorsun boş boş konularla gündem oluşturmayı bırak zeusla olan mevzude sen haksızdın ve cevap vermeyip dediğin zeus sana forumdan bile cevap verdi bari yalan söyleme.kapı ödül vermiyor demişsinde daha ne verecekti kappa kapısı ferrari veriyorda benimmi haberim yok neyi eksik vermiş sana.

3. GUARANTEEDCHANCEREWARD FOR ALIENSTITLE
    • 9.000.000 Experience Points
    • 325.000 Honor Points
    • 15.000 [​IMG]
    • 30.000 UCB-100 [​IMG]
    • 10 Log Disk [​IMG]
    • 5 Green Key [​IMG]
    • 1 Kappa Part [​IMG]
    • 70-80 Diametrion [​IMG]
    • 8-14 Kyhalon [​IMG]
    • 8-14 Tetrathrin [​IMG]
    • 6-10 Bifenon [​IMG]
    • Drone Design: Hercules (37,5%)
    • LF-4 [​IMG] (25%)
    • MultiBooster (25%)
    • 2.989.200 Experience Points
    • 19.518 Honor Points
    • 29.719.600 [​IMG]
    • 13.833 [​IMG]
    • All-Star

Kapı ödüllerinde olan ancak alamadığınız ödül hangisi? Eğer Uridium ise bunu seyir defterinden göremezsiniz. Uridium bölümüne gidip <Balans> bölümüne bakmanız gerekiyor. Onun dışında 2 kat ödülleri almışsınız, gördüğüm kadarıyla şansa bağlı olarak LF4 de kazanmışsınız.

Oyundaki donmalardan ben de şikayetçiyim. Bu büyük ve çözülmesi gereken bir sorun. Bunda hemfikiriz. Ancak söylediğiniz gibi ödülleri alamamak gibi bir durum göremedim. Eğer gözümden kaçan bir şey varsa açıklayabilirsiniz.

FlamesLordTRR bunu beğendi.
  4. uriyi kastetmistim tesekkürler fakat bağlantı koptuğu için kapı herkül vermedi :(
    sorunum hala güncel .

5. kaptan34

kaptan34 Board Administrator Team Darkorbit

Resmi olmayan açıklama ile;

Sunucularda saat sorunu mevcuttur. YSS 03:00' dan sonra çifte kapı ödülleri etkinleşiyor.

Yazım tarzınıza daha sonraki mesajlarınızda dikkat ediniz.

İyi Forumlar Dilerim.

FlamesLordTRR bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.