Kapılar

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve -BoldMan- tarafından 23 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. -BoldMan-

-BoldMan- User

yav 3epsilon 2kappa yaptım 1günde, bir adet lf4 bile çıkmadı, kappanın verdiği ise 5saatlik destek...

yav söyler misiniz bu kapılar kolay mı açılıyor ? gerçekten sinir bozucu bugünde kronos yaptım tasarımıda vermedi 21adet kapıyı bitirecez, zar zor kronosu tamamlicaz, zar zor elitle onuda yapıcaz, bir tasarımı bile alamicaz... efem bu nedir yav ne lf4 ne tasarım. %20 dp için bu kadar insan yorulur mu söyler misiniz... atılan uridiumun haddi hesbaı yok, oyunda taçı giymek kolay bir olay değil sonuç olarak birde neymiş kazanma şansıymış...

bana kazanma şansı falan demeyin yok böyle bir şans oyunu yav.

ALUCARD-BeRsErK bunu beğendi.
  2. aynen dogru söylüyon herkapı ödülünü vermek zorunda ne iştir ya yeşil kutuları anladdık onarı boşverinde kapılar ödüllerini vermesi lazım

3. yeşil kutu da hikaye kardeş. Yani yada ben sıfır şanssızım hatta -15 şansım var. Bu kapılar ilk yapıldığında BUG lar oluşmuş, millet havocları herkulesleri orda fullemiş zaten. lf4 olayı başlı başına problem. Yok gelmiyor yok.

4. KARANLIK

KARANLIK User

Bu konuda yapabileceğimiz birşey yok maalesef.Eğer hesabınızda bir sorun olduğunu düşünüyorsanız id numaranızla supporta başvurunuz.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.