kapılar

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve oksijen-kafayaptı tarafından 7 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. beyler şimdi benim alfam 14/34 de zetam 25/111 ilk hangisini tamamlamlıyım bilgisi olan biri cevaplasın gemi ozellikleri lazımsa buyrun 4lf3 vega 6 flax flaxlar ve gemi ilk konfi kalkan 5 bo2 gerisi bo1 256c lik hızım full petim var 4. seviye 14lw im tp bu 44.080.678 seref bu 136.864 su ana kadar hıç kapı yapmadım ne yapmalıyım hangi kapıyı ilk yapmalıyım zeta ve alfa harıçındede kapı soyleyebilirsiniz de olabilir net seyler yazın anlamam biraz gıt :)

2. oyunda
    oyunda karşılaştığım kisilere sordum alfadan guçluler bile çıkamıomus 100 gg enerjisini 2 saat once zetaya bastım malesef hangisini yapardın sen ilk

3. gamayı yapamaz :D
    bne beta açık x-1 de alfa 33/34 ben olsam
    alfa beta açıksa zeta lambada boyle giderim

4. peki alfamı ortalama kaç gg de yaparım

5. FENOMEN

FENOMEN User

Merhaba;

Konu gerekli bölüme taşınmıştır.

İyi forumlar...

6. Fısıltı

Fısıltı Guest

Merhaba;

Bence zeta kapısını tamamlamaya çalışınız çünkü ekipmanınızı fullediğinizde zeta kapısını bitirdiğiniz zaman Droitleriniz için Havoc Tasarım ve 25 ganimet anahtarı kazanmış olursunuz.İlk Zeta kapısını yapanlara Havoc Tasarım ödülü mutlaka verilir.Ancak devamında her Zeta Kapısını tamamladığınızda bu tasarım size ödül olarak gelmeyebilir. Çıkma olasılığı tüm Zeta kapıları içersinden % 33'tür.

Keyifli Forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.