Kapılar

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve HolyHashirama tarafından 9 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Merhaba

Gemi

Vengeance

Pet

Var.Level:3 Kamikaze 1

Droitler

Flax:6
    İris:1

Lazerler

Lf3:4
    Lf2:Geri Kalanı Full.

Kalkanlar

B02:2
    B01:4
    A03:4

Ekstralar

Gerekenler var.

Birazdan 12Levelim.
    34.000 Şeref

3600 Uridium
    2.000.000 Credits

Tasarım

Hepsi

Hızlar

7900:2
    6900:8

Arge

1.Argeme son 11 Dosya

Yazış şeklim kötüyse Söleyin değiştirim(alta alta yazış).Yan Yana Yazarım.

Sizden İstediğim

Şuan Kapı yapabilirmiyim ? Hangi kapı ? Yada Yapmam İçin Neleri Yapmam Gerek ?

Birde Şuan Napmalıyım Genel Anlamda PALLA Toplayabilirim.

Serverim İskandinavya 2 Palla Boş Sayılır,Veya Sıkmıyolardır.

2. **CoLa**

**CoLa** User

Suan icin imkansiz gorunuyor. Petini 8 lvl yap ve kamikaze 3 al. Ayrica en azindan 15 lf3 un ve 10 bo2 kalkanin olmali. Alafada bile ilk dalgalar kolay olur ama kristallinler toplu vurunca 80k ya yakin vuruyolar. Hizini da arttirmalisin ki kristallin ve protegitler kacabilesin. Ayrica bu dediklerim alfa kapisi icin diger kapilarda daha da guclu olman gerekir.
    Bu arada x2 ve x3 cephanesinede ihtiyacin olur.
    Suan yapman gerekene gelirsek lf3 ve bo2 lerinin sayisini arttirmali, irislerini tamamlamalisin. Skylabi da gelistir ki kapi yaparken seproma ihtiyacin olacak. Hiz jeneratoru almayida unutma.(7900 olan)

3. Pet 8 lvl yapmakta Kolay deilki birde Kolay bir Yolu varsa sölermisin.

4. GLADYATÖR

GLADYATÖR User

görev birde kapı yaparak çok kolay yaparsın ben 2 kez görev sonunda açık unuttum peti aynı günde 2 level yükseltim yanlışlıkla şuan 10 level vip te yok kolay kolay kami atmıyorum artık :)

5. Darkmen

Darkmen User

görev yapacaksın. ben ezik golimle 1 haftada yaptım. boyna görev yapıcaksın :) gemine 81 m tp kasman lazım toplamda petin 0 dan 8 olabilmesi için

6. **CoLa**

**CoLa** User

Kamikaze 1 pek isine yaramaz. Pet senin aldigin tpnin 20de birini alir. Petin hangi yaratiktan ne kadar tp aldigini gosteren tablolar var forumda arastirirsan biraz bulursun. Imkanin varsa pet gelistirirken alisveristen xp guclendirici al. Bu arada onceki mesajima birkac sey ekledim.

Son düzenlenen: 9 Ağustos 2014
  7. Bende daha 81m Tp yokta Benim görevler ona yetmez zaten birde Bi sorum var Elmas Droit Tasarımında direk 5000 mi yeniliyo kalkanına göremi ?

8. **CoLa**

**CoLa** User

Darkmene katiliyorum bol gorev yapmanda pet gelisiminde onemli..

9. Zaten ben almadım Arkadaş bana hediye olsun diye aldı :)

Kamikaze 1 25k vuruyo gine iyi ama bazen 19k ya iniyo o neden bilen varmı.

Xp güçlendiriciler pahalı ya arada 3-4m e çıkıyo

10. **CoLa**

**CoLa** User

Skylab gelistir ve gemine surekli promerium gonder sat. Bu sekilde gunde 6m kredi kasabilirsin en basta. Skylab gelistikce kazandigin kredi miktarida artar. Kastigin kredi ile pazardan lf3 bo2 al gemini gelistir sonra tallon a git.Bu sekilde 3-4 m nin bi degeri bile kalmaz ilerde.

19kya inmesi normal. O maksimum verdigi hasardir. Bazen daha dusuk hasar vermesi dogal.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 9 Ağustos 2014
  11. Konu hakkında eğer V.İ.P'in yoksa hiç kamikaze kullanma(ki büyük ihtimalle var.) LF-3 ve BO-2'leri fullemelisin+ Irisleri fullemelisin falan çok işin var daha kapı için erken, Cubikon'da kasılabilirsin. Kesinlikle skylabtan kendine promerium gönder.

Arkadaşlar elmas uçuş düzeni kalkanınızın %1'ini her saniyede yeniliyor, yanlış bilgilendirmeyelim.
    Flood yapmak yasak.

12. İyi dedinde Benim Vip bitti.2000 Yer var 2000gönderip satsam kaç m eder ?

Birde zaten Tamir etmek 10Uri birşey deil ben atıyorum sürekli Kamikaze.Pet 3lvl

13. **CoLa**

**CoLa** User

Hatali bilgi vermisim soylediniz farkettim ve duzenledim mesajimi. Bilgilendirdigin icin tesekkurler.

Fakat senin bu adminmis mod mus gibi orda burda herkese su yasak bu yasak demenden gina geldi. Ben mesaji yazarken arkadas yeni bi mesaj gondermis. Ayrica flood gereksiz yere arka arkaya mesaj atmak. Ben yardimci olmaya calisiyorum.

14. İyi de bende nerede hata varsa onu düzeltmek için uğraşıyorum, benim de bir hatam olduğu zaman siz düzeltin. Peki birisinin hatası olduğu zaman nasıl onun hatasını düzelttirmeliyim? Örnek verir misiniz?

15. **CoLa**

**CoLa** User

Senin ki hata duzeltmek degil. Hata duzeltmek kalkan konusunda duzelttigin gibi olur. O yasak bu yasak su uygun degil demek degil kaldi ki flood yaptigim falanda yoktu. Eger sen bu gorevi yerine getireceksen Moderatorlerin ne isi var forumda?

16. Darkmen

Darkmen User

yanlis bilgi. pet geminin aldığı tp nin %5 ini alır

17. **CoLa**

**CoLa** User

20de birini yazicaktim.:) bu dalginliktan oturu ama ucus duzeni hakkinda gercekten yanlis bilgi versim.

18. Moderatörler yardımcı olur ve gerekli hataları düzeltir. O zaman forum kullanıcıları bir yanlış gördüğü zaman onu uyararak yardımcı olmamalı mı? Hem iki tane alıntıyı tek mesajda kullanabilirdin onun yerine ayrı ayrı mesajlarda kullandın.

Neyse daha da mesaj yazmayacağım.

19. Darkmen

Darkmen User

madem o kadar uyarmaya önem veriyorsun şu anda forumda tartışma çıkarıyorsun bir uyarayım dedim yoksa ban alırsın.

20. **CoLa**

**CoLa** User

Cunku diger mesaji ben cevap yazdiktan sonra gonderdi. Gorsem ikisinide ayni mesajda yazardim. Ne alakasi var yazmamakla. Hem sen gecen gun moderatorden uyari almamismiydin bu admin agizin hakkinda?

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.