Kapılar

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve HolyHashirama tarafından 9 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Biri Konuya cevap yazabilirmi.

Kendi aranızda Tartışıyosunuz...

2. **CoLa**

**CoLa** User

Yardimci olmaya calistik. Hala takildigin noktalari sor yardimci olmaya devam ederiz. Tartisma icin kusura bakma:):)

3. Darkmen

Darkmen User

geminin özellikleri ortada. sana tavsiyem alfaya girersen gemin zaten hızlı olduğu için protegitlere kadar şunu yap:
    gemiye bütün kalkan jeneratörlerin+seprom+kalkan uçuş düzeni+avenger.
    droitlerede lf3 ler lf2 ler gemiyede lf2 ler. mümkünse ticaretten kalkan güçlendiricisi alabilirsin.

4. Vega da hangi tasarımı kullanim normalde Adept yani Tp tasarımını kullanıyodumda Hasar a geçtim.

Birde Herkez Zeta En kolay kapı diyor Doğrumu Doğruysa Zetaya basıcam Palla yapıp.

5. Nebulous

Nebulous User

Merhabalar,

Arkadaşlar hepiniz kendinizce haklısınız ama lütfen burada bitirelim.Her mesajın altında "uyar" butonu mevut.Forum kurallarına aykırı bir mesaj gördüğünüz taktirde bu buton ile mesajı raporlayınız.Raporlanan tüm mesajlar yöneticiler tarafından inceleniyor.Kurallara aykırı bir şey varsa gereken yapılır.

Saygılar,
    Nebulous

6. Darkmen

Darkmen User

avenger %10 kalkan tasarımıdır. ve dediklerimi yaparsan kalkanın +100.000 olur kapıyıda bu kalkanla rahatlıkla yaparsın. kapıyı en ezik şekilde yapan tecrübe konuşuyor :D

7. Şu anda kapı yapacak kadar ekipmana ulaşmamışsın kapıdan önce temel eksikliklerini tamamlamalısın bence levelin yetiyorsa Cubikon'da kasılmalısın ve diğer görevlerini yapmalısın. Uridiumunu LF-3, BO-2 gibi açık arttırmadan alınan eşyalara verme bence uridiumla arge yapabilirsin.

8. En kolay Kapı Alphamı Zetamı bazı arkadaşlar Zeta en kolayı diyor doğrumudur ?

Bide Darkmen Ayrıntılı bir şekilde yazarmsn nasıl yaptın Yani

Lf3 leri ona lf2 leri buna koydum kalkanlara şunları yaptım ve oldu. Gibisinden

Kopyalıcamda Pc ye :)

9. Darkmen

Darkmen User

zeta bana göre alfayla denk ama alfada bütün yaratıkları bildiğin ve daha önce kestiğin için nasıl keseceğini bilirsin o yüzden taktiksel açıdan daha kolay olur

10. Yukarı ekleme yaptımda bakarmsn.

Zetada Devourer gibi bişe var (adını tam bilmiyorum)
    Onu kesmek zormu ?

11. Şahsen kapıyı yapmadım ama forumdan duyduklarıma göre Zeta daha kolay. Hem Zeta'nın ödülleri Alpha'dan daha önemli, bence bundan sonra kapı yapacağın zaman Alpha değil de Zeta'yı yapmaya çalış.

12. Tam düzenleme yapıyorum flood olmasın diye bişe yazıyosunuz :)

Devourer heralde adı o güçlümü ?

13. İnternetten araştırarak bulabilirsin bence Zeta Alpha'dan daha kolay ama Devourer hakkında bilgim yok, yine de internetten bulduğum bilgiyi paylaşayım.
    Details
    Hit points2.000.000
    Shield1.000.000
    Average Damage10.000 - 12.000
    Base Speed370
    Ayrıca internette bulunan videoları izleyerek de bilgi sahibi olabilirsin.

14. Darkmen

Darkmen User

geminin jeneratör slotlarına kalkanlarını koy sonra avenger tasarımını aktive et sonra seprom bas dükkandan kalkan duvarı uçuş düzenini al onu tak (1 m kredi) bide ihaleden kalkan güçlendirici alırsan kalkanın çok güçlenir

15. İyimiş ne diyim yani benim gibi biri kesemezki onu Değilmi ?

16. Zaten o yüzden diyorum güçlenmen lazım, ve genelde Devourer kısmında elit harcamak zorundasın, internetten Zeta kapısıyla ilgili videoları izleyebilirsin.

17. Darkmen

Darkmen User

Zeta Galaksi Kapısının Yaratıkları:

1.Bölüm:10 İnfernal

2.Bölüm:9 İnfernal
    3 Scorcher

3.Bölüm:5 Tane İnfernal
    7 Scorcher

4.Bölüm:Harita dizaynı değişir.

9 Scorcher

5.Bölüm:8 Tane Scorcher
    2 Melter

6.Bölüm:3 Tane Scorcher
    6 Melter

7.Bölüm:Harita dizaynı değişir.

10 Melter NPC

8.Bölüm:13 Melter NPC

9.Bölüm: Bu bölümde Önce 6 tane İnfernalı kesmeniz gerek Daha sonra Devourer yaratığının İnsta Kalkanı düşecektir ve böylece kesebileceksiniz.

6 İnfernal
    1 Devourer İnsta Kalkanlı

10. Bölüm: bölümde 1 tane İnsta Kalkanlı Devourer etrafında dalga halinde NPC’ler gelecektir.

1 Devourer İnsta Kalkanlı

1.Dalga
    2 İnfernal

2.Dalga
    10 Scorcher

3.Dalga
    2 Streuner (x-1)
    2 Boss Streuner
    2 UberStreuner
    2 StreuneR (x-8)
    3 UberStreuneR

4.Dalga
    3 Lordakia
    3 Boss Lordakia
    3 UberLordakia

5.Dalga
    3 Saimon
    3 Boss Saimon
    3 UberSaimon

6.Dalga
    3 Sibelonit
    3 Boss Sibelonit
    3 UberSibelonit

7.Dalga
    3 Kristallin
    3 Boss Kristallın
    3 UberKristallin

Zeta Galaksi Kapısının Ödülleri:

• 200.000 Şeref Puanı
    • 6.000000 Tecrübe Puanı
    • 50 günlük dosyası
    • 35.000 Uridium
    • 25.000 UCB-100 Mermisi(Beyaz Mermi)
    • 25 tane booty_key ( Korsan Anahtarı)
    • Zeta Yüzüğü
    Alfa Kapısı Yaratıkları
    Alfa kapısındaki yaratıklar haritalardaki normal gücüyle gelir. Örneğin; 1-7 de bulunan bir kristallin aynı darbe ve vuruş puanı ile Alfa kapısında karşınıza çıkar. Bunun dışında sırasıyla gelen yaratıklar şöyledir;

• 40 Streuner
    • 40 Lordakia
    • 40 Mordon
    • 80 Saimon
    • 20 Devolarium
    • 80 Kristallin
    • 20 Sibelon
    • 80 Sibelonit
    • 16 Kristallon
    • 30 Protegit

Alfa Kapısı Ödülleri
    • 20,000 UCB-100(Beyaz Mermi)
    • 20,000 Uridium
    • 4,000,000 Tecrübe Puanı
    • 100,000 Şeref Puanı
    • 2 Araştırma Dosyası
    • 2 Tamir Kuponu
    • 1 Alfa Yüzüğü

alıntıdır.

zetada sadece melter ve en son bölümde zorlanırsın alfada 5. bölümden itibaren.

18. **CoLa**

**CoLa** User

Hepimizim dedigi gibi daha guclu olman lazim. Ama benim kisisel fikrim zeta daha kolay. Belki bana daha kolay gibi gelmisyir bilemiyorum.

19. Darkmen

Darkmen User

benim düşüncem yapabilir ama sadece zaman alır zaten bu seviyedeki bir geminin şu anda sıralama derdi olmayacağına 8-10 saat arasında alfa zeta tamamlar.

20. **CoLa**

**CoLa** User

8-10 saat cok uzun bir zaman ama kristallin veya protegitlerde patlama ihtimali yuksek hizli bile olsa bence. Biraz daha gelistirmeli gemisini.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.